Kuşum 1 Günde 7 Kriz geçirdi ..

Şemseddin sime

Yeni Üye
videonun linki
4 gün önce arkadaşlarıyla kavga etti kafasını kanattılar(2 tane daha dişi var ) ve kanatlarını yoldular hemen kafeslerini ayırdım 3-4 gündür kriz geçiriyordu bugün 7 defa kriz geçirdi ve daha gün bitmedi ölmesinden korkuyorum yardımcı olun lütfen . kendini yerden yere vuruyor ayalarını kapatıyor o an tutuyorsa birşeyi bırakmıyor videodaki gibi .

Video bıraktığınız site nedir abi 2 sn video var 14 kez reklam çıktı bir şey anlamadım videodanda

Yazık zavallıya ya durumu nedir inşallah iyileşir

videonun linki
4 gün önce arkadaşlarıyla kavga etti kafasını kanattılar(2 tane daha dişi var ) ve kanatlarını yoldular hemen kafeslerini ayırdım 3-4 gündür kriz geçiriyordu bugün 7 defa kriz geçirdi ve daha gün bitmedi ölmesinden korkuyorum yardımcı olun lütfen . kendini yerden yere vuruyor ayalarını kapatıyor o an tutuyorsa birşeyi bırakmıyor videodaki gibi .

Siz şimdi önce b vitamini takviyesi yapın strese ve sinir sistemine iyi gelir rahatlatır hayvanı. Eczaneden bemiks ampul ve dodex ampul alın. Tam dolu suluğa bemiksten 3 damla dodexten 2 damla ekleyin iki gün üst üste verin kuşa. Vitaminli su günde iki sefer tazelenicek. Her seferinde yeni ampul kırın fazlasını atın zaten ucuz bişey ama etkilidir.

Bunun dışında kuşun normal bir videosunu çekin bir iki dakkalık ve dışkısının resimlerini ekleyin kontrol edelim...

Siz şimdi önce b vitamini takviyesi yapın strese ve sinir sistemine iyi gelir rahatlatır hayvanı. Eczaneden bemiks ampul ve dodex ampul alın. Tam dolu suluğa bemiksten 3 damla dodexten 2 damla ekleyin iki gün üst üste verin kuşa. Vitaminli su günde iki sefer tazelenicek. Her seferinde yeni ampul kırın fazlasını atın zaten ucuz bişey ama etkilidir.

Bunun dışında kuşun normal bir videosunu çekin bir iki dakkalık ve dışkısının resimlerini ekleyin kontrol edelim...
dediklerinizi yapacağım çok teşekür ederim tam olarak hastalıı nedir acaba ?

b vitamini öneririmisiniz nerden almalıyım ?

veteriner kafa tramvası ilaç ithalatı yapıp bu işin içinde olan bi ifrma fel dedi videoları yükleyeceğim şimdi yardımcı olduğunuz için çok teşekür ederiim .
Yazdığınız bu yazıdan birşey anlayamadım. Rica ederim.

veterinere

veterinere durumu anlattım kafa tramvası geçiriyor dedi kuşçuda dayak yediği için tramva geçiriyor etkisinde dedi ilaç satan biri felç dedi tam olarak öğrenemedik hastalığını .
Tamam, anladım. Siz şuanlık b vitamini verin

Benim yavrukuş stresten kendini kasıyodu aşırı strese girmişti ultra corn diye bi ilaç damlattılar iki saate açılır dedi gerçeten kuş düzeldi ama bu ilaçla ilgili internette pek yazı bulamadım. Ben çok çok eskiden böyle kanat açma yüzünden bi kuşumu kaybettim umarım iyileşir tez zamanda. Ama burdaki tecrübeli arklara sormadan ilaç verme bence hayvana

Geri