Kuşum üşüttü fik fik ses çıkıyor

mubisbulut

Yeni Üye
Muhabbet kuşum nefes almada zorlanıyor fik fik ses çıkıyor ne yapabilirim yardım edin 1 2 haftadır böyle klimalı odada kalmıştı

Kuş tüyde mi kafa tüyleri dökülmesi neden ? Peçe üzerine yaptığı 4-5 dışkı resmini paylaşın basit bir üşütme olmayabilir.

Eskisi gibi olduğundan eminseniz. Veterinerden eritrom alıp tedavi başlamalısınız.

Baytril almayın onun yerine eritrom veya doksimis alın geçmiş olsun. Bir de kekik çayı yapıp burnuna fıs fıs yapabilirsiniz

Merhaba veteriner oksijen verdi 3 gün 15 dakika verecekmiş bir de 3 tane ağızdan damlatmalı ilaç verdi biri balgam söktürücü biri agri kesici biri de bagisiklik guclendirici benim kuş asabidir çok dokundurtmaz birkaç kere ağzına sokup ilaclari sıktım ama damladı mı emin değilim ilaçları verdikten sonra dışkısı su gibi çıktı ilaçlar mıdır bunlar

Merhaba veteriner oksijen verdi 3 gün 15 dakika verecekmiş bir de 3 tane ağızdan damlatmalı ilaç verdi biri balgam söktürücü biri agri kesici biri de bagisiklik guclendirici benim kuş asabidir çok dokundurtmaz birkaç kere ağzına sokup ilaclari sıktım ama damladı mı emin değilim ilaçları verdikten sonra dışkısı su gibi çıktı ilaçlar mıdır bunlar
Hastalıktan yüksek ihtimalle. Karaciğerde problem yoksa aspur verin

Kuşta karaciğer yağlanması var sanki. Kilosu nasıl bir videosunu paylaşır mısınız...

Sizin gözünüzden kaçıyor olabilir. Videosunu paylaşın.

Geri