Kuşum ölmemiş miydi( bakar mısınız )

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan lisyantus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

lisyantus

Yeni Üye
Bi konu daha actim ama yazan olmadi tekrar aciyorum bu yuzden
Cumartesi saat akşam 10 gibi olmus olay telefonda sordugumda uyuyordu
Sonra uyanmış mamasıni yemis oyuncagiyla oynamış kafesin en üstüne çıkmış ve pat diye dusmus başını sağa sola vurmaya başlamış ve hareketsiz kalmış
Ben bakamadim bile yerde yatiyordu hareketsiz içim dayanmadi sonra babam gomecegim için sardi ve o an gözü acikti göz göze geldik oglumla
Babam gözü açık oldu dedi ama ya olmediyse diye kafama takıldı gözümün yaşı dinmedi onsuzluk çok zor
Hiç hareket etmedi babam eline aldiginda ben dokunamadim ona...
Şimdi ya ölmediyse diyorum belki sadece felç gecirmisti gözü açık ölür mü arkadaşlar ? Ele alınca kipirdamadi hic ama... yaşıyor olsa ufak da olsa bi tepki verirdi değil mi bi sesı falan da çıkardı değil mi?

Bu arada kuşum da ishal vardı ne yaptiysam duzelir gibi oldu gene başladı sanırım kursağında da problem vardı ağzından salya gelmişti kopuk. Flagly kullanmistim 5 gün . İshale de yaramisti . İyiydi yani görünürde yemini yerdi konusurdu ben söyleyince birseyler hemen tekrar ederdi beni . Beni gorunce bikakirdi mama yemeyi atlardi hemen ustteki tunegine .Oyuncagiyla oynardı neseliydi hareketliydi merakli merakli bakar guldururdu beni .ben evden çıkarken çok iyiydi .çok üzgünüm beklemiyordum.

Geçmiş olsun üzüldüm gözü açıkta ölebilirler yani kusunuz ölmüştü hareketsiz ise :(

Geri