Kuşum öldü

batuhanxc

Yeni Üye
Üzüntümü ne kadar paylaşsam az. O benim herşeyimdi. Birkaç haftadır sadece gelip içimize sokulup uyuyordu. Sonra uçamamaya başladı. Bugün açtım sadece yanıma gelip uyudu ve akşam saatlarine doğru kanatlarını tutamamaya açmaya ve ayağını yuvarlamaya başladı. Biraz iyileşti gibi oldu fakat kafese koydum yere inip yine kanatlarını açtı ve elime aldığımda kendini bıraktı. Neyden öldüğünü bulmamda yardımcı olur musunuz çünkü kendimi suçluyorum hiçbir belirti yokken oğlum hayatımdan kayıp gitti. Veterinerlere götürdüm çoğu kuş bakmıyoruz dedi diğerleri vitamin verdi hepsini de kullandım fakat hiç etki etmedi.

Başınız sağolsun 🙏🏻bazen hastalık belirtisi vermeyebilirler. Çünkü muhabbet kuşları hastalıklarını gizlerler. İhtimal çok bu durumda 😔

çok çok üzüldüm muhabbet kuşu sahibi olmanın kötü yönü bu galiba. duygusal bir bağı hızlıca kuruyorsun. çok çok yakın oluyorsun. hasta olunca da bakacak 1 hekim bulamıyorsun. o yüzden muhabbet kuşları ne kedi köpek gibi ne de balık gibi o kadar farklılar ki her sabah kafesin üstünü bu korku ile açıyorum :( muhatemelen seni daha çok üzmemek için sessizce ayrılmıs hayatından ve saklamış hastalığını :(

çok çok üzüldüm muhabbet kuşu sahibi olmanın kötü yönü bu galiba. duygusal bir bağı hızlıca kuruyorsun. çok çok yakın oluyorsun. hasta olunca da bakacak 1 hekim bulamıyorsun. o yüzden muhabbet kuşları ne kedi köpek gibi ne de balık gibi o kadar farklılar ki her sabah kafesin üstünü bu korku ile açıyorum :( muhatemelen seni daha çok üzmemek için sessizce ayrılmıs hayatından ve saklamış hastalığını :(
evet ben de aynı şekilde her sabah korkuyla açıyordum. çok teşekkür ederim 🙏🏻

Geri