Kuşum öldü

Muhammed35

Yeni Üye
Merhabalar grubunuza yeni üye oldum.Öncelikle siz üstatlarıma bir aorum olucak benim eşe atmış oldugum çiftimin 6 yumurtası var ve eve geldiginde erkek kanat çırparak öldü ve hemen o esnada kafesten aldım.Dişi kuşum hala yumurtalarda yatıyor.Sizce yanına başka bir erkek koymalımıyım yoksa dişi kuşum tek bakabilirmi? Yumurtalar bir kaç günü çıkmak üzere

Cevabınız için çok tesekkür ediyorum umarım dişi hem yem yiyip hem yumurtalarda yatabilir

Gerçekten çok tesekkür ederim hem bu şekilde bir sayfaya öncülük ettiginiz için hemde benim ile bilgilerinizi paylaştıgınız için...
Size bir aorum daha olucak başka bir çiftimin dişisinde kuyrugunun üstünde bir et parçası gibi(tüy çıkcakmışta çıkamamıs gibi)bir şey çıktı ve orası kabarık duruyor ne deni nedir ne yapabilirim ?

Gerçekten çok tesekkür ederim hem bu şekilde bir sayfaya öncülük ettiginiz için hemde benim ile bilgilerinizi paylaştıgınız için...
Size bir aorum daha olucak başka bir çiftimin dişisinde kuyrugunun üstünde bir et parçası gibi(tüy çıkcakmışta çıkamamıs gibi)bir şey çıktı ve orası kabarık duruyor ne deni nedir ne yapabilirim ?
Öncelikle Rica Ederim,

Fotoğrafını atabilirseniz forumda bilgili arkadaşlar daha net yorum yapabilirler.

Geri