Kuşum ölüyor mu?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Simay Naz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Simay Naz

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum böyle yatıyor ve nefes alıyor napiyim lütfen yardımcı olun. Ayakları ve kuyrugu kipirdiyor.

Ekli dosyalar

• 1525592668142..jpg
    1525592668142..jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 84
Arkadaşlar çok sağolun malesef öldü, gömdük. Allah rahmet eylesin

Başınız sağ olsun, fotoğrafa baktıkça içim fena oluyor. Acaba neyden dolayı öldü?

Çok sağolun bende sabah kalkınca gördüm felç geçirmiş COK SAGOLUN

Benim 3 günü önce kuşum yarım felç geçirdi petshopa götürdük oradaki çalışanlar kuşun yarım felç geçirdiğini söyledi ve düzelirse düzelir düzelmezse sürünür dediler Gerçekten ben de çok üzgünüm kuşum yaşayacak mı bilmiyorum Üstelik Rainbow muhabbet kuşu olmasıda cabası

Benim 3 günü önce kuşum yarım felç geçirdi petshopa götürdük oradaki çalışanlar kuşun yarım felç geçirdiğini söyledi ve düzelirse düzelir düzelmezse sürünür dediler Gerçekten ben de çok üzgünüm kuşum yaşayacak mı bilmiyorum Üstelik Rainbow muhabbet kuşu olmasıda cabası

ya söylemeyeyim diyorum da dayanamayacağım artık. size veterinere götürün muhabbeti bile yapılmadı. konunuza muhtemel durumu yazdık, hangi ilacı kullanabileceğinizi yazdık. hala ilacı kullanmayıp düzelmezse sürünür diyorsanız bir daha sakın ha sakın hayvan bakmayın. bu kadar umursamazlık ilk defa gördüm. rainbow diye tutturmuşsunuz ama rainbow olmasının hiçbir önemi yok. o canlı sizin sorumluluğunuzda. konunuzda yazılan ilacı alın ve kullanmaya başlayın.

ya söylemeyeyim diyorum da dayanamayacağım artık. size veterinere götürün muhabbeti bile yapılmadı. konunuza muhtemel durumu yazdık, hangi ilacı kullanabileceğinizi yazdık. hala ilacı kullanmayıp düzelmezse sürünür diyorsanız bir daha sakın ha sakın hayvan bakmayın. bu kadar umursamazlık ilk defa gördüm. rainbow diye tutturmuşsunuz ama rainbow olmasının hiçbir önemi yok. o canlı sizin sorumluluğunuzda. konunuzda yazılan ilacı alın ve kullanmaya başlayın.
Hanımefendi İlacı daha size sormadan önce petshopa sordum dediğiniz şeyle alakası yok. Sadece çok yakın arkadaşımın çalıştığı petshopa gitmiştim. Yem alırken forumda böyle yazdılar deyip gösterdim. Oda beni veteriner hekimle görüştürdü. Hayvan şu an gayet iyi öldüğü falan yok sadece oradaki iki üç hergele bunu dedi ağırıma gitti o kadar yani...
Ayrıca sağolsun @Selçuk YÜKSEL beyde yardımcı oluyor.

Geri