kuşum çok hasta

Ahmetyıldız

Yeni Üye
Kuşum ishal olmuş ve hiç hali dermanı yok burnundan kan gbi bişey gelmiş. Bir gözünün kenarı değişik bir biçime gelmiş.
IMG_20180129_143018.jpg

Ateşi var mı? Sakin durduğu halde ayakları ve kanat altları çok sıcak mı? Ona göre ilaç tavsiye edicem..

burnunda mantar var gibi duruyor, battaniye ile kafesi iyice sar ve ısıtmaya çalış, eğer çok zorlanıyorsan avisol alıp ağzına iki damla damlat ve az su içir

Kafesi sardım. Suyunda 4 damla elma sirkesi var ama sirkeden önce avisol isadur verdim. Burnuna yakından baktm normal amaakana benzer bir sıvı geliyor

İsale 1. ilacımız neo-terramycin. Enfeksiyona çevirebiliyor. İçinde ne varsa temizler inşaallah. Suluguna şu an elma sirkesi karıştırma çünkü parazit tedavisi yapacak zaman değil bir an önce isalin durması lazım. Daha fena coşturabilir isali. Çay içirebilirsin çok azcık, hem ağrısi varsa alır hem de isali kesmeye yardımci olur. Abartmamak lazım ama..

İsale 1. ilacımız neo-terramycin. Enfeksiyona çevirebiliyor. İçinde ne varsa temizler inşaallah. Suluguna şu an elma sirkesi karıştırma çünkü parazit tedavisi yapacak zaman değil bir an önce isalin durması lazım. Daha fena coşturabilir isali. Çay içirebilirsin çok azcık, hem ağrısi varsa alır hem de isali kesmeye yardımci olur. Abartmamak lazım ama..
Sadece su mu koyayım suluğuna

Neo terramycin adlı ilaçtan alman gerek. O ilacı suyuna karistircaksin. Çay kaşığınin ucu kadar koy karıştır. Icmiyosa şırınga ile damlat ağzına. Su muhakkak içsin. Yarın da elma kemirsin azicik. Vitaminsiz de kalmamali.

Alacam hemen. Üşüyordu hareket edemiyordu 3 saattir uğrazıyorum ısıttım.simdi kafesn içinde hareketlendi dısarı çıkmak istiyor.

Geri