Kuşum çok fena ıstırıyor

Ada Türk

Yeni Üye
Arkadaşlar benim dişi muhabbet kuşum benim gel dememle gelmiyor, elimi uzatıyorum gelmiyor kendi isterse gelip omuzuma konuyor ama bu seferde kulağımı öyle bir ısırıyor ki elimle tutup çekiyorum tuttu mu bırakmıyor aynı şekilde burnumu da ıstırıyor gelip yüzüme konuyor burnumu kanattı hatta geçenlerde. Neden böyle yapıyor olabilir. Yanına erkek diye bir muhabbet kuşu aldım ama şüpheliyim erkek oldugundan az o da dişi gibime geliyor zaten sürekli kovalıyor kafesin içinde. Pazartesi telefon gelsin resim atarım şimdi kameralı telefonum yok.

Kardeşim dişilerde böyle şeyler görülmesi normal benimde dişi kuşum var ne yaptıysam olmadı kendi elime istediği zaman geliyo ama ben elimi göstersem direk ısırıyor özellikle kafes içinde yanından geçerken bile tıslıyor bana adeta :D ama dişi kuşların normal davranışları bence

Kardeşim dişilerde böyle şeyler görülmesi normal benimde dişi kuşum var ne yaptıysam olmadı kendi elime istediği zaman geliyo ama ben elimi göstersem direk ısırıyor özellikle kafes içinde yanından geçerken bile tıslıyor bana adeta :D ama dişi kuşların normal davranışları bence

Aynen benimkide kafesin yanından geçerken çığlık atıyor resmen :)

Geri