Kuşum Çok Hasta Çok Üzgünüm Yardim

thezalim0202

Yeni Üye
bGQNNG.jpg

jWzll9.jpg

Kuşum 7 gundur cok hasta ne olur yardim edin

Yedi gündür nerdeydiniz peki ? yedi gün beklenir mi ? Belirtiler ne hiçbirşey yazmamışsınız nasıl çözüm üretebiliriz ki ? hemen sağlıklı kuşu ayırın Altlığa peçete serin ve dışkı yapar yapmaz dışkının resmini çekerek paylaşın. Umarım geç kalınmamıştır. Ayrıca gözlemlediğiniz olumsuzlukları yazın mesela kusma var mı ? Hırıltılı nefes , Nefes almakta güçlük , tıksırma , hapşurma burun akıntısı vs var mı ?

Son düzenleme:
Peki sagolun ilk gunler cok kotuydu yatiyordu kafasini gomup bize biraz sarimsak yagi verin dediler umarim yanlis yapmamisizdir. Yuvaya gidiyordu bugun gitmiyor hep kafasini tuyune gomuyordu ve kabarikti simdi gene kabarik ayirdimi cok uzuluyolar.
Cok halsiz kusma yok ishal degil hapsurup tiksirmiyor 2 gundur gozu kizarmis

Kuş ölmek üzere siz ayrılınca üzüleceklerinden bahsediyorsunuz. Dışkı resmi görmeden belirtileri öğrenmeden yardım edemem ki müneccim miyim tahmin edeyim.

Özellikle geç kalmanıza kızdım. Şimdiye kadar veterinere götürmeli veya ilk belirtide burdan yazmalıydınız.

Dışkı resmini paylaşmanızı bekliyorum. Uyuyacakken konunuzu gördüm.

Bu arada şimdiden suluğu alın önünden. Mutlaka birşeyler katacağız susaması lazım.

Peçeteyi dışarı çıkarıp yakından çeker misiniz uzaktan belli olmuyor.

Evde sirke varsa hemen ağzına 1 damla sirke damlatın. Suyuna da çeyrek suluğa 8 damla kadar katın. Yarın İlk iş eczaneden Flagyl isimli ilçatan alın. Bazı Eczaneler reçetesiz vermiyor. Israrla almaya çalışın olmadı başka eczaneye gidin. Alamazsanız Mikostatin alın. İlacı getirir getirmez Ağzına bir damla damlatın. 12 saatte bir Damlatın günde iki kez.İki ilaç için de uygulama o şekilde olmalı.

Sirkeyi de İlacı da fazla damlatmayın bir damla umarım damlalık vardır evde. Yoksa enjektöre iki damla çekin bir damlası ağzına gelir zaten. Ayrıca veterinerden veya petshoptan Probiyotik alın sularına her gün katın.

İçmese yaşayamaz mutlaka içecek. sirke damlattıktan sonra az da olsa kendine gelir içmeye başlar. Hızlı olun kuşun fazla vakti yok. Eğer yem yemiyorsa Bulguru Muhalebiden biraz daha sıvı hale getirip şırıngayla besleyin .

Geri