Kuşuğum göğsündeki renk koyuluğu

Lokum0609

Yeni Üye
Göğüsteki koyu renk direkt kuruma ile ilişkilendirildiği için tedirgin oldum. Hep böyleydi rengi ama bilmediğimiz bir hastalığı mı var acaba? Sivrilik yok bu arada, ağırlığını da devamlı takipteyiz 52 gram civarında yani zayıflama durumu yok. Neşesi de gayet yerinde. Veterinere gitmeli miyiz? (Fotoğraflar huzursuzlandığı için çok net değil

0AD83FA5-1F31-46B7-B3A6-3191D3A9CB37.jpegD928C387-3BF3-4F36-A31B-2B30FF2E6A19.jpeg

Kuşların kursak bölümü daha koyu renkte olabiliyor. Konuyu ilk gördüğümde kuruma sandım ama sıkıntısı yoksa kuşunuzun bir problem yok gibi görünüyor. Eğer isterseniz dışkı fotoğraflarını da paylaşabilirsiniz. Analiz yapabiliriz.

Kuşların kursak bölümü daha koyu renkte olabiliyor. Konuyu ilk gördüğümde kuruma sandım ama sıkıntısı yoksa kuşunuzun bir problem yok gibi görünüyor. Eğer isterseniz dışkı fotoğraflarını da paylaşabilirsiniz. Analiz yapabiliriz.
Çok teşekkür ederim peçetesini yenileyim yeni dışkısını paylaşayım çok sağolun 🙏🏻

Merhaba, dün geceden bu yana dışkısı

0FCF0161-6A86-4851-8D6B-ED97D3746C95.jpeg

Kuşun bir sorunu yok, dışkıları da normal. Bir hastalığı olduğunu düşünmüyorum.

Not: Kuruma bir hastalık değil, hastalık belirtisidir. Tek başına değil, bir hastalığa bağlı olarak görülür. Tam tabiri ile iştahsızlık sonucu ani kilo kaybıdır.

Çok teşekkür ederim aslında biliyorum ama telaşa düştüm kuşuma çok düşkünüm. Kurumada bahsi geçen göğüs sivriliğinin de kilo kaybına bağlı olduğunu bildiğimden devamlı tartıyorum. Çok sağolun

Geri