kuşlarda ilaç kullanımı

başak burcu

Yeni Üye
Merhaba benim kuşum 6 aylık 10 gün önce burnunda beyaz bir şişlik oluştu veterinere götürdüm ilaç tedavisi uyguladı ancak durumu daha kötü oldu bir gözü şişti dünden beri yemek yiyemiyor tünekte zaten duramıyor uçmaya çalışınca çarpıp düşüyor calpol kullandık düzeldi diyenler var siz ne tavsiye edersiniz ölsün istemiyorum yardımcı olur musunuz

Kuşun videosunu dışkısını da görecek şekilde çekin net görünmesine dikkat edin. Veteriner hangi ilacı verdi ? Anlattığınız belirtiler çiçek hastalığına işaret ediyor umarım değildir. Calpol ateş düşürücüdür hastalık iyileştirmez. Ateşi olan kuşta geçici olarak kuşu iyi hissettirir.

Kuşun videosunu dışkısını da görecek şekilde çekin net görünmesine dikkat edin. Veteriner hangi ilacı verdi ? Anlattığınız belirtiler çiçek hastalığına işaret ediyor umarım değildir. Calpol ateş düşürücüdür hastalık iyileştirmez. Ateşi olan kuşta geçici olarak kuşu iyi hissettirir.
Cevabınız için teşekkürler ancak kuşumuz öldü enfeksiyonunu atlatamadı

:(( üzüldüm sizin adınıza Demekki tahminim doğruymuş çiçek hastalığı çok çabuk ölüm getirir. Onu çöpe falan atmayın derince toprağın altına gömün. Doğadaki diğer canlılara bulaşmaması için.

Geri