Kuşlarımın yaşları nedir

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Omer3461
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Omer3461

Onursal Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Kuslarim ciftlesmek istiyor devamlı opuşuyor yem kusuyor ayak atior yaşları nekadar olabilir ona gore yavruluk takmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Ekli dosyalar

• 20171010_124004.jpg
    20171010_124004.jpg
    276.6 KB · Görüntüleme: 20
İlk attığınız resimden cinsiyetlerini tam anlayamadım ama sarı ve beyaz olan kuşların ikiside dişi kuş sonraki resimlerde ise dişinin duruşuna göre yumurtası yok gibi şuan

Bana kuşçu biri dışı biri erkek demisdi dier kuşlar ciftlesdi onlarda sıkıntı yok da yavru cift 2side disi mi yeni fotoğraf çeki atayım isterseniz yakından burun kısmından hani devamli opusuyorlar yem kusuyorlar 2 side disi olsa bole yaparlarmiydi

Resimler çok kötü ve parlak duruyor yanlış yönlendirmek istemiyorum sizi.

Tekrar biraz uzakdan cekmeyi denicem

Sarı erkek beyaz olan dişi ve tahminen 3 aylık civarındalar
Tamam cok saolun dier çiftin fotoğrafını çekıp aticakdimda yumurta hazirligindalar rahatsız etmek istemedim su anki fotoğrafları kuşların eski sahibindeyken cekilmis ben al ali 4 gün oluo 4 gunde hergun ciftlesdiklerini gördüm dün 4 kere ciftlesdiler yumurta bekliyorum en kısa zamanda :) mart ayı gibi de bu miniklere yavruluk takicam insallah :)

Aynı şekilde bendede 3 aylık civarında bir erkek bir dişi kuş var . Bende şubatın sonu ya da martın başında takmayı planlıyorum. Genede yetişkin olup olmadıklarına ve kızgınlık durumlarına dikkat edin.

Kuşlar çok küçük daha 3 4 ay sonra takarsınız yuvalığı keyifli hobiler

Kuşlar çok küçük daha 3 4 ay sonra takarsınız yuvalığı keyifli hobiler
Aynı şekilde bendede 3 aylık civarında bir erkek bir dişi kuş var . Bende şubatın sonu ya da martın başında takmayı planlıyorum. Genede yetişkin olup olmadıklarına ve kızgınlık durumlarına dikkat edin.
Aynen arkadaşlar bekliyorum martin basinda 9aylik kadar olacaklar ozaman takicam şimdi yeni aldim ciftle ugrasiom 2 3 haftaya yumurta alirim insallah :)

Geri