Kuş yumurtladı ama?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bordo38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bordo38

Yeni Üye
Merhabalar muhabbet kuşum yumurtladı ama yuvasına değil kafesin aşağına yumurtlamış ne yapmalıyım içi boşmu dolumu nasıl anlarım yuvasına koyayımmı yumurtayı ?

Ek olarak 1 tane yumurta var başka yumurta yok ve yanında duruyor üstüne yatmıyor

Yumurtayı kontrol ettim ama malesef baya kırmış yumurtayı çöpe attım yuvada talaş var sizce kummu koymalıyım?

1 tane daha yumutladı gene yuvasının dışına ama kuşun yumurtası umrunda değil bende alıp yuvasına koydum kırıkda değil sizce ne yapayım yumurtayı atayımmı hiç bir türlü yumurtasıyla alakası yok kuşumuzun. Eşide var.

Merhaba benimde aynisi başıma geldi ilk yumurta kafese yaptı kırdı ikinciyi yine kafese yaptı sağlamdı aldım yuvaliga koydum sonrakileri yuvaliga yaptı sorun olmadı eğer yuvaliga giroyosa diğerini yuvaliga yapar siz yumurtayi yuvaliga koyun bakalım diğer yumurtayı nereye yapicak

Jocam yumurtayi folluga koy duesun ilgisi olmadjgina bakma o ywteeli sayida yumurtladiginda ustune yatcaktir ortalama iki gunde bjr.yumurtlar talas jdeal misir granulu kullana bilirsin kus yuvaya girip cikigorsa pek bi sikinti yok dolu bos kontrolunu kus ustune yattiktan 10 gun sonra anlarsin hayirli uretimler

Geri