Kuş Psikolojisi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Olcays1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Olcays1

Yeni Üye

Kuşum 1.5 aylık 20 gündür bizde. bana alışdı mı alışmadı mı karar veremiyorum. bazen başıma konuyor, mouse ile ilgilenirken elimin altına girip kendini sevdiriyor sonra sarkıt lambamız var ona konuyor kendini soyutluyor ordan almaya çalıştığımda ısırıyor.. kafasını saçma sapan sallıyor akıl hastası gibi. öneriniz vs var mı bu konu hakkında ne yapmam lazım

Kuşum 1.5 aylık 20 gündür bizde. bana alışdı mı alışmadı mı karar veremiyorum. bazen başıma konuyor, mouse ile ilgilenirken elimin altına girip kendini sevdiriyor sonra sarkıt lambamız var ona konuyor kendini soyutluyor ordan almaya çalıştığımda ısırıyor.. kafasını saçma sapan sallıyor akıl hastası gibi. öneriniz vs var mı bu konu hakkında ne yapmam lazım
Insalarla konusuyoruz genede anlayamiyoruz kusla sohbet edemiyoruz psikolojisini nasil cozelim :D saka bir yana iletisim zayif biraz fazla ilgilenin lambada zaman gecirmesine izin vermeyin kur yapiyodur kafa salliyosa isirmalari olur ilgi sevgi gosterin iletisiminiz artsin

Insalarla konusuyoruz genede anlayamiyoruz kusla sohbet edemiyoruz psikolojisini nasil cozelim :D saka bir yana iletisim zayif biraz fazla ilgilenin lambada zaman gecirmesine izin vermeyin kur yapiyodur kafa salliyosa isirmalari olur ilgi sevgi gosterin iletisiminiz artsin
ilgi manyağı yapayım o zaman :D teşekkürler

evt ilgilenmeye devam edin.Şimdi size ne kadar alışırsa ve ne kadar evcilleşirse o kadar iyi.Büyüdüğünde evcilleştiremezsiniz.Ama şimdi uğraşırsanız büyüdüğünde bişi yapmasanız da sizi seveceği için kendisi yanınıza gelecektir.l

kuşunuz son derece normal bence benimkide mouse ile ilgilenirken gelip rahatsız ediyor yaramaz :D oraya alıstırmayın cünkü bir yere alıstıklarında hep raya gıdıyorlar sinir bozucu bir durum bi şekilde unutturun orayı..kafasını sallaması saçma değil bence benimkide yapıyor cok hosuma gidiyor benim oyun oynuyor o şekilde,ilgilendikçe daha da alısacak ve eglenceli hale gelecektir:)

Geri