Kuş halsiz kaldı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ozcan098
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ozcan098

Yeni Üye
4tane yumurtası var kuş baktım köşede duruyor halsiz gözü kapalı yatıyor bakarmisiniz

Yumurtası varsa kafesten dışarı çıkartmamak gerekir. Kuş halsiz kalmış suyuna vitamin ekleyin, yumurta haşlayıp verin yesin

Yumurtası varsa kafesten dışarı çıkartmamak gerekir. Kuş halsiz kalmış suyuna vitamin ekleyin, yumurta haşlayıp verin yesin
Yeni yavru yaptı öldü yavrular 2-3gün.. Geçmeden bidaha yumurtladı . Şuan yuvaya çıkacak hali yok yumurtalar. Sogumuştur yerde duruyor kafeste

Yeni yavru yaptı öldü yavrular 2-3gün.. Geçmeden bidaha yumurtladı . Şuan yuvaya çıkacak hali yok yumurtalar. Sogumuştur yerde duruyor kafeste
Oo özcanım naptın sen kuş iki kuluçkaya üst üste dayanamaz ki ölür niye müsade ettin çiftleşmelerine

Dediğim gibi kuşu güzel besi lazım, daha fazla kötüleşmeden müdahale edin yuvalık varsa çıkarın eşi varsa ayırın

4tane yumurtası var kuş baktım köşede duruyor halsiz gözü kapalı yatıyor bakarmisiniz
Merhaba KUŞ fazla yumurtlarsa aşırı yorulur bazı kuşlarda ölüm gözlemlenir yumurtalara bir bakın bulmuşsa yuvalığı çıkartın kuşu tek başına bir kafese alın suyuna vitamin koyun önüne taze yem koyun dinlenmesi gerek bu duruma geldiyse yavru çıksa bile beslemeye bilir belli ki bedensel olarak çok yorulmuş

Benim ilk kuştu bu en sevdiğim baktım şimdi ölmüş herşey için saolun 4kuşu da vercem biyere artık

Geri