KUŞUM SUYA DÜŞTÜ

tuanasarii

Yeni Üye
kuşum suya düştü her yeri ıpıslak oldu havluya almaya çalışıyorum aldırmıyor kafesinw soktum üstünü havluyla sardım sıcak bir alanda şuan ama garip sesler çıkarıyor lütfen yardım edin nolur

Çok ıslak ise sıkmadan zarar vermeden bir bez ile hafif kurulayın kafesine koyun kafesin önü açık kalacak şekilde üstünü örtün ve sıcak bir alana koyun kafesi
cok teşekkür ederim dediklerinizi yaptım umarım bir şey olmaz sanki nefes almakta zorlanıyor gibi

Varsın suya düşsün. Çünkü çorbaya düşen gördük yağın içine düşen gördük. En zararsız şeye düşmüş. Şuan büyük bir stres altında ve şokta. Titremesi o yüzden. Kafesinden çıkartmayın daldarı verin stresini alsın. Dışkıda bozukluk ta olabilir. Ortamı mümkün mertebe sıcak tutun. Üşümesin. Gözlemleyin ekstra bir durumla karşılaşırsanız yazarsınız. Bilgilendirin ama yine de.

Varsın suya düşsün. Çünkü çorbaya düşen gördük yağın içine düşen gördük. En zararsız şeye düşmüş. Şuan büyük bir stres altında ve şokta. Titremesi o yüzden. Kafesinden çıkartmayın daldarı verin stresini alsın. Dışkıda bozukluk ta olabilir. Ortamı mümkün mertebe sıcak tutun. Üşümesin. Gözlemleyin ekstra bir durumla karşılaşırsanız yazarsınız. Bilgilendirin ama yine de.
çok teşekkür ederim daldarısını veriyorum sıcakta da bıraktım umarım en yakın zamanda iyileşir çok teşekkür ederim ilginiz icin

Geri