KUŞUM ATAK GİBİ GEÇİRİYOR YARDIM

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan xlarchs
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xlarchs

Meraklı Üye
Merhaba, iyi olan kuşum aniden 15 dakikadır bu şekilde ne yapmam lazım acil

Şu an artık bu sesi çıkarmıyo ve bu haraketi de azaldı ama hala devam ediyor az da olsa. Keyfi de yerinde gibi tüylerini kaşıyo temizliyo kendini sevdiriyo ama tik gibi az da olsa devam ediyo

Son düzenleme:
Şu an da da sakinleşti uyuyo ama sonradan yine tekrarlar mı bilemedim

Şuan aynısı benim kuşuma yaşanıyor nasıl geçti veya geçebildi mi

Kuşunuz videodaki gibi hareket yapıyor ise vakit kaybetmeden kanatlı kuş veterinerine muayene ettirin,ciddi bir durum.. İç parazit, bakteriyel kaynaklı hastalık, nörolojik hastalıklar olabilir.. Evde bir şey yapamazsınız.

Kuşunuz videodaki gibi hareket yapıyor ise vakit kaybetmeden kanatlı kuş veterinerine muayene ettirin,ciddi bir durum.. İç parazit, bakteriyel kaynaklı hastalık, nörolojik hastalıklar olabilir.. Evde bir şey yapamazsınız.
Önceden benim kusum felç geçirmişti iki ay sonra böyle krizler, nöbetler geçirmeye başladı veterinere gittik fakat bir tane antibiyotik verildi durumu daha kötüleşti

Önceden benim kusum felç geçirmişti iki ay sonra böyle krizler, nöbetler geçirmeye başladı veterinere gittik fakat bir tane antibiyotik verildi durumu daha kötüleşti

Bakteriyel kaynaklı hastalıkta antibiyotik kullanır. Kuşunuz felç geçirmiş yani durumu zaten ciddi imiş hastalıktan ölmüş olabilir. Her veterinere gidilmez kanatlı kuş veterinerine gitmelisiniz.

Fakülte yani klinik denmez ama hayvan bölümüne bakan fakülte

Geri