Hocam millette dışkı fobisi geliştirdik. Bunda benim de suçum var. Dışkı takibi de dışkı takibi. Öyle bir hal aldıki insanlar dışkıyla yatıp dışkıyla kalkmaya başladı. Dışkı takibi yapışmalı tabi. Ama abartmamak en ufak değişikliği hastalığa yormamak lazım. Kuş yumurta yer dışkı değişir meyve yer değişir vs. Bana sürekli kuşların dışkıları atışıyor. Sabahın 7 sinde dışkı resmiyle uyanıyorum. Haliyle günüm bk gibi başlıyor 😂

Kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum. Aksine bence bilinçli kuş sahipleridir onlar. Kuşlarının dışkısını takip ediyor ki bir bilene soruyor ki bir sorun varsa bilmek istiyor. Bence güzel. İstenilen kıvama gelinmiş. Ama tabii bunda da okb'li gibi davranmamak gerek. Size mesaj atılmasını istemiyorsanız ayarlardan değiştirebilirsiniz. Benimki gizli,herkes dm atamıyor.

Kötü niyetli olduklarını düşünmüyorum. Aksine bence bilinçli kuş sahipleridir onlar. Kuşlarının dışkısını takip ediyor ki bir bilene soruyor ki bir sorun varsa bilmek istiyor. Bence güzel. İstenilen kıvama gelinmiş. Ama tabii bunda da okb'li gibi davranmamak gerek. Size mesaj atılmasını istemiyorsanız ayarlardan değiştirebilirsiniz. Benimki gizli,herkes dm atamıyor.
Watsaaptan atanlardan bahsediyorum 😂

Hakkaten aklıma gelmedi. Sizin e mail adresinizi alabilir miyim. Çok kişiyle paylaşmayavağım söz 😂

Hakkaten aklıma gelmedi. Sizin e mail adresinizi alabilir miyim. Çok kişiyle paylaşmayavağım söz 😂

Kanatlılardan anlayan biri olarak tanınmanın böyle getirileri vardır,yapabileceğimiz bir şey yok Selçuk bey 😄😄

Geri