Korku

Omercan2172

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 1 aylık muhabbet kuşum bazen kendi kendine korkuyor etrafı kontrol ediyorum korkutacak birşey var mı diye ama herzamanki şeyler. Önemli birşey olmayabilir ama merak ettim niye böyle yapıyor acaba

Korksa uçar çırpınır. Tedirğin duruyor henüz ortama tam adapte olamamış zamanla odaya nesnelere ve seslere alışınca tedirginlik azalır.
Uçamıyor daha çok küçük bazen kanat çırpıyor ama uçamıyor kaç aylıkken uçmaya başlıyorlar ?

2 Aydan sonra tutamazsınız :”)
Şimdiden çok yaramaz ve meraklı Daha yem bile kıramıyor daha doğrusu kırmayı denemiyor aldığı gibi yutuyor kabuksuz yemle besliyorum şimdilik. Bugün daldarı alacam ona inş Öğrenir. Bu arada çok fazla uyuyor ve uyurken de bazen ötmeye çalışır gibi ses çıkartıyor normalde de ötemiyor zaten çok kısık sesle ötüyor sanki

tedirginlik durumu bu.10 senede geçse tedirginlik durumu kuşlarda ortadan kalkmaz şen şakrak dolaşırken bir korna sesine hemen sabit kalıp hareket etmeyebilir kısacası tedirgin olur.Çok normal bunlar ki zaten sizin kuşunuz henüz yavru kısacası her şey normal

tedirginlik durumu bu.10 senede geçse tedirginlik durumu kuşlarda ortadan kalkmaz şen şakrak dolaşırken bir korna sesine hemen sabit kalıp hareket etmeyebilir kısacası tedirgin olur.Çok normal bunlar ki zaten sizin kuşunuz henüz yavru kısacası her şey normal
Teşekkür ederim biraz daha rahatladım

Geri