KORKU

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan can0690
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

can0690

Yeni Üye
slm arkadaşlar 3 hafta önce 2017 doğumlu bir dişi bir erkek aldım 3 haftadır bi numaralarını görmedim alırken anlaşmışlardı neyse kuşlar çok korkuyorlar yanına geldığimde veya yemini değiştirirken kafes içinde deliriyorlar bazen bişey yokken kendileri deliriyor nasıl bir yol izlemeliyim

slm arkadaşlar 3 hafta önce 2017 doğumlu bir dişi bir erkek aldım 3 haftadır bi numaralarını görmedim alırken anlaşmışlardı neyse kuşlar çok korkuyorlar yanına geldığimde veya yemini değiştirirken kafes içinde deliriyorlar bazen bişey yokken kendileri deliriyor nasıl bir yol izlemeliyim
Öncelikle Kuşlara Biraz Zaman Verin Bazı Kuşlar 1 Haftada Ele Alışırken Bazıları Hırçın Oldukları İçin Alışamıyobiliyolar Bü Yüzden Birazcık Zaman Verin Ve Onları Fazla Ürkütmeyin Eğer Bekledikten Sonra Yine Aynıysa Elinizi Kafesin İçine Sokun Her Gün 15 dakka Beklerin Kuşların İlgisini Çekiçektir Ve Sizden Ürkmemeye Başlıyacaktır Bide Kafesin Yerini Fazla Değiştirmeyin Alışma Sıkıntısı Çekebilir

İnsanların bol olduğu bir yere bırakın, ama kimse kafeslerine ilişmesin. Gürültülü ortama alışırlar ve korkuları geçer. Yalnız başlarına kalmaya alışmış kuşlar her türlü harekette panikler.

SM-A8000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri