KONU UZMANI ARKADAŞLAR BAKARSA

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Kahramann
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kahramann

Yeni Üye
Bir arkadaşımın muhabbet kuşu, erkek olduğunu düşünüyor ama ben dişi diyorum emin olamadık sizlere soralım dedik. Cinsiyeti nedir ? Yaşı kaçtır ? Yanına eş almanın vakti gelmiş midir ? yoksa daha erken mi ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-03-07-22-41-39-1.png
    Screenshot_2018-03-07-22-41-39-1.png
    495.1 KB · Görüntüleme: 30
kuş dişi.Sanki yaglanma var gibi geldi resim yanıltmıyorsa.Erkek alinabilir yanına kızışmış zaten

olmayada bilir kesin var demiyorum da sanki bu karın kısmı şiş gibi mi oraya bir bakın belki resimden öyledir ya da daha yandan net bir resim atabilirsiniz yorumlamamiz için

olmayada bilir kesin var demiyorum da sanki bu karın kısmı şiş gibi mi oraya bir bakın belki resimden öyledir ya da daha yandan net bir resim atabilirsiniz yorumlamamiz için

Buyrun bir bakın.(Boynu ruj lekesi olmuş yara zannetmeyin :) )

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-03-07-23-06-35.png
    Screenshot_2018-03-07-23-06-35.png
    454.2 KB · Görüntüleme: 26
:):) yok sanmadim Ama biraz fazla tombis geldi bana.Düzenli uçurarak azaltabilirsiniz kilosunu:) sağlığı için iyi olur.Birde yağlı yemleri biraz kesip sadece normal yem verin.Çok güzel maşallah.Eşini kendisi seçsin inşallah güzel yavruları olur

:):) yok sanmadim Ama biraz fazla tombis geldi bana.Düzenli uçurarak azaltabilirsiniz kilosunu:) sağlığı için iyi olur.Birde yağlı yemleri biraz kesip sadece normal yem verin.Çok güzel maşallah.Eşini kendisi seçsin inşallah güzel yavruları olur

haha çok yaşayın :) haklısınız ben yanında değilim şehir dışındayım ancak ne bulursa yiyor evde bu sıralar peçete yemeye başlamış görmediğimşiz sıralarda salıkken odada. Görünce engelliyoruz hemen tabi ama tavsiyelerinizi ileticem hemen diyet şart :D

Kuşumuz çok güzel bir dişi. Güzel güzel yavrular yapması ümidiyle :)

haha çok yaşayın :) haklısınız ben yanında değilim şehir dışındayım ancak ne bulursa yiyor evde bu sıralar peçete yemeye başlamış görmediğimşiz sıralarda salıkken odada. Görünce engelliyoruz hemen tabi ama tavsiyelerinizi ileticem hemen diyet şart :D
peçete kilo yapmaz ya:):) Havlu kağıttır o:):) iyi beslemeler:)

çok teşekkür ederim. Güzel bir eş seçersek inşallah güzel yavrularımız olacak :) Peki yaşı kaç sizce ?
Hocam prensesin yaşını tam söylemek biraz zor. Çizgileri Yok yalnız gözlerinde 2, 2,5 yaşında diyebilirim.

Geri