Konuşmayamı çalışıyor ?

Eyüp Ahmet ŞENTÜRK

Meraklı Üye
MERHABA ARKADAŞLAR,
Kuşumun yanında babacık diyordum yine baktım ki kızgın ve ötücü bir ses arası ba gibi bir ses çıkartıyordu konuşmaya çalışıyor demi ?
Bir sorum daha var kuşum2 aylık ne zamana kadar kelime öğrenir ne zaman kelime öğrenme süresi biter ?

hm atıyorum bi dk, hocam yalnız birax bulanık olcaKÇÜNKÜ BİLGİSAYARDAN ÇEKCEM OK ?_?

MERHABA ARKADAŞLAR,
Kuşumun yanında babacık diyordum yine baktım ki kızgın ve ötücü bir ses arası ba gibi bir ses çıkartıyordu konuşmaya çalışıyor demi ?
Bir sorum daha var kuşum2 aylık ne zamana kadar kelime öğrenir ne zaman kelime öğrenme süresi biter ?
Video çekersiniz iyi olur aynısı Benim kuşum da yapıyor en azından bilgisi olanlar yardımcı olur

Sizde vidyo atarmısınız benim kuta yapıyo ama anlamıyorum
Benimkiside yavru bazen kendi kendine mırıldanıyor ama bazen de sanki çok kızmış gibi bir şeyler söylüyor ama konuşma değil belki yavrular konuşmaya böyle başlıyor olabilir öyle yaptığı zaman çekecem sizlerdede varsa atın vidyo karsilastiralim :)

Ol
Benimkiside yavru bazen kendi kendine mırıldanıyor ama bazen de sanki çok kızmış gibi bir şeyler söylüyor ama konuşma değil belki yavrular konuşmaya böyle başlıyor olabilir öyle yaptığı zaman çekecem sizlerdede varsa atın vidyo karsilastiralim :)
olur tamam bende vidyo var ama gönderemıyorum nerden oluyo

Sizin ne kadar ilgilendiğinize bağlı.3 aylık olduklarında konuşmaya başlarlar. Daha net olur...

Slm Neslihan. Hanım evet yapıyorum ama yanında kapat diye yeri var göndermeyok isterseniz siz resim gönderilecek yerı çekin bana gösterin bende yapayım bende ögreneyım
Seda hanım bende şimdi öğrendim vidyoyu yutuba atıp link burada paylasiliyormus

Geri