Konuşmaya mı çalışıyor vidyolu

Neslihan1

Meraklı Üye
Herkese herhabalar uyuklarken böyle sesler çıkarıyor acaba konuşmaya mı çalışıyor tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim

Duyduğu sesleri taklit ediyor gibi

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek degil mi

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• 20170414_014029.jpg
    20170414_014029.jpg
    780.6 KB · Görüntüleme: 8
Neslihan hanım aynısı benimkide. Böyle yapıyo bilmıyorum inşallah konuşurlar benimki. Müzik çaldıgında devamli böyle. Yapıyo bizden. Çabalaması onlarda konuşması bekleyecez attık

Neslihan hanım aynısı benimkide. Böyle yapıyo bilmıyorum inşallah konuşurlar benimki. Müzik çaldıgında devamli böyle. Yapıyo bizden. Çabalaması onlarda konuşması bekleyecez attık
Evet özellikle müzik çalınca benimkine hep böyle mırıldanıyor bakalım artık bekleyip göreceğiz

Neslihan hanım benim kuş zayıfladı neden acaba herşeyiyle ilgileniyorum vitamin ne verıyorum neden oluyo acaba bıde normalde sakın kuşum ötmüyor ama müzik duydummu öyle mırıldanmaya başlıyor

Neslihan hanım benim kuş zayıfladı neden acaba herşeyiyle ilgileniyorum vitamin ne verıyorum neden oluyo acaba bıde normalde sakın kuşum ötmüyor ama müzik duydummu öyle mırıldanmaya başlıyor
Benim kusum da ötmüyor. Bazen cik cik diyor Büyük ihtimal başka kuş sesi duymadığı için ötmüyor dur yemleri nasıl güzel yiyor mu olmadı yumurta maması falan yapın

Evet yemiyıyor gayet iyi suyunuda içiyor ama zayıfladı bugün yaptım yumurta maması içine yarım kaynamış yumurta ıkı tatlı kaşıgı irmik yumurtanın kabugunu İkide büskivi nasıl olurmu sizin varmi tarıf varsa söylermisiniz

Ekstra ince bulgur başlıyorum susam çörek otu koyuyorum evet hassas tartı varsa bi takip edin kaç aylık sizinkisi varsa resim atar misiniz bakalım

Kuş beş aylık benim ıyı olur ama vallahı atamıyorum Neslihan. Hanım isterseniz tel numarayı vereyım vadsaptan atayım olurmu videolarım. Da var atarım olursa siz bilirsiniz

Kuş beş aylık benim ıyı olur ama vallahı atamıyorum Neslihan. Hanım isterseniz tel numarayı vereyım vadsaptan atayım olurmu videolarım. Da var atarım olursa siz bilirsiniz
Kuşum ilk kelimesini çıkarmayı başardı çok mutluyum

Geri