kisum benimle ilgilenmiyor

Ozan Yalcinturk

Meraklı Üye
Merhaba arkadaslar muhabbet kusumla beraber 17. gunumuz birbirimize alistik ele omuza kafama her yerime geliyor.her gun kafesten disari cikariyordum fakat kafese koyunca disari cikmak icin kafeste deliriyordu bende 2 gun once 2 gunde bir cikarmaya karar verdim ayrica kafesten disari cikardigimdada elimden ucup baska bir yerlere konuyor ne yapmaliyim?

Siz onunla ilgilendiğiniz sürece, onun da size olan ilgisi artacaktır. Bu sırada ortamda başka canlı olmazsa, süreç daha hızlı işler

Merhaba arkadaslar muhabbet kusumla beraber 17. gunumuz birbirimize alistik ele omuza kafama her yerime geliyor.her gun kafesten disari cikariyordum fakat kafese koyunca disari cikmak icin kafeste deliriyordu bende 2 gun once 2 gunde bir cikarmaya karar verdim ayrica kafesten disari cikardigimdada elimden ucup baska bir yerlere konuyor ne yapmaliyim?
Merhabalar, öncelikle oyuncakları beraber oynayın. Kafesinde en fazla salıncak bulunsun o da aynalı olmasın. Oyuncakları sizinle oynayabilecğeini bilsin, ki size daha fazla yaklaşsın. Akabininde kafesin kapısısı sürekli açık bırakmanızda fayda vardır, dışarı da ise ona konabileceği bir salıncak yapabilirsiniz. Bu daha iyi olur, oyuncakları gördüğü an da sizinle ilgilenir ve bir süre sonra da sizinle oynar. Eğitim için birçok konu ve fikir elbette vardır, ancak isterseniz bu konuya da bir bakabilirsiniz:
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/mesele-sevgi-sakuram.62746/

Hayırlı, sağlıklı beslemeler.

Geri