Kendim Yaptığım Kafes Damızlık Kuşlar İçin Sizce Uyumlumu ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan eNCoL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

eNCoL

Yeni Üye
Öncelikle Herkese Selam
Sizce Bu Ölçüler Damızlık Bir Çift Muhabbet Kuşu İçin Uygunmudur ...
Boy / 63 , Yükseklik / 43 , Derinlik / 40

Ekli dosyalar

• IMG_20170413_082256.jpg
    IMG_20170413_082256.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20170413_082305.jpg
    IMG_20170413_082305.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 68
Ellerine saqlik guzel olmus. Evet uyqundur. Ben de kendim salma kafes yapdim. Yuvaliklarina gibi yemliklerine gibi her seyini kendim yapdim. Altini da cekilib temizlene bilir yapdim

S308 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kafesin Altı Konusunda Biraz Tecrübesiz Kaldım Kafes Temizliği Biraz Zor Olabilir , Peki Yuvalık Sizce İçeride Olmasımı Daha Sağlıklı Dışarıda Olmasımı ?

Evet keski kafesin altini cikib temizlenen yapsaydin. Ama boylede guzel ellerine saqlik. Yuvaliqi da disardan as .hem kafesin ici daralmasin hem de yuvaliqi kontrol etdiyinde kuslar rahatsiz olmasin

Kafesin Altı Konusunda Biraz Tecrübesiz Kaldım Kafes Temizliği Biraz Zor Olabilir , Peki Yuvalık Sizce İçeride Olmasımı Daha Sağlıklı Dışarıda Olmasımı ?
Iyi gunlerde kullanin kafes ölçüleri uygun alt temizligi problem tabiki tunekleri kavrayabilecekleri kalinlikta olsun yuvalik tarafindaki tunek ideal yuvalik disarda olmasi iyi kontrolu mudahale etmesi ve temizligi kolay olur

954627adbaebdbeba25bdf1d905ac82c.jpg

996447e77c5d1461a09bdef00417c2a0.jpg

9ff161bb589a1bfce3602806e90a93a2.jpg
bak bunlar da resimlerden bir iki tane ornek

Cok tesekkur ederim . su an iki cift kusum var. Ayri ayri kafeslerde. Ama bu yil iki cifti 10 cift yapmak isdiyorum Allahin izniyle. İyi giderse gelecekde daha cok kus beslemeyi dusunuyorum.

Cok tesekkur ederim . su an iki cift kusum var. Ayri ayri kafeslerde. Ama bu yil iki cifti 10 cift yapmak isdiyorum Allahin izniyle. İyi giderse gelecekde daha cok kus beslemeyi dusunuyorum.

Kullanmadiniz yani kafesi hayirlisi olsun 10 20 daha cok yavrular alirsiniz insallah

Cok tesekkur edirem. İnsallah sizin de daha iyi daha guzel kuslariniz olar

Iyi gunlerde kullanin kafes ölçüleri uygun alt temizligi problem tabiki tunekleri kavrayabilecekleri kalinlikta olsun yuvalik tarafindaki tunek ideal yuvalik disarda olmasi iyi kontrolu mudahale etmesi ve temizligi kolay olur
Geniş Tünekleri Geçici OLarak Koymuştum Fakat Görüntülediğim Kadarıyla Standart Tünek'Den Daha Çok Geniş Tuneklerde Vakit Geçiriyorlar Bunun Sebebi Nedir Sizce ?

Geniş Tünekleri Geçici OLarak Koymuştum Fakat Görüntülediğim Kadarıyla Standart Tünek'Den Daha Çok Geniş Tuneklerde Vakit Geçiriyorlar Bunun Sebebi Nedir Sizce ?
Muhabbet kuslari yuksek yerleri severler gordugum kadariyla en yuksek tunek o galiba bundan dolayi olabilir

Geri