Kavga yok foto

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Alidgn23
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Alidgn23

Meraklı Üye
Kuşlarım hep yan yana 2 gun oldu cift olmadilar ikiside ev üretimi yumurta alınmış ama farkli çiftlerden. Cift yapmak istiyorum es olmadilar ama hiç kavga ettiklerinide görmedim erkek hiç kur yapmiyor dişi çok kızgın . Ne yapmalıyım ayirsam mi erkek 10 gündür bende kafese hakim

Ekli dosyalar

• IMG-20190923-WA0000.jpeg
    IMG-20190923-WA0000.jpeg
    801.9 KB · Görüntüleme: 15
daha 2 gün olmuş bence acele etme, biraz zaman ver kavga etmedikleri sürece eş tutarlar.

tşk ederim. Erkek neden kur yapmiyor hiç onu anlamadim

2 günlük kuşları ayırmak yanlış olur. Biraz daha sabredin. Farklı ortama gelen kuşların ortama alışmaları için en az 2-3 beklemek gerekir.

Biliyorum her konusuna hakimim ama benim sorun farkli kuş hiç eş tutmadi kur yapmiyor erkek olan hemde hic bir dişi kuşa. Ve 2 gündur yan yanalar hic kavga etmiyorlar. Eş olduğu içinmi yoksa ilerde sorun çıkarmı dişi kuş kizgin olmasina rağmen kavga çıkarmıyor

Kaşıma yok kusma yok kur yok. Ama gece baktım birbirlerine yapışık uyuyorlar

Dinledim usta. Ayirma yapacam kisacasi. Birbirlerini gorsunlermi

Orada anlattım önce erkeği yuvalık takılı kafese yalnız al. Orada anlatıldığı gibi ötecek hale gelmeden eşleme yapma.Yan yana koyacaksan görmesinler uzakta olacaksa görebilir. Ama kürleri uygula kuşların sağlığı yükselsin. Eş olmayan kuşları ortamı değiştirip bir araya koyarsan sadece bekleyeceksin belki olur belki olmaz. Yer değişikliği de yapmayacaksın unutma.

Tm abi saol aralarinda 2.5 metre var yeterli. Dişi kizgin erkek kussun ağzına üstüne çıksın diye yanaşıyor ama benim erkeğin hic bir disiye kur yaptığını görmedim sorun erkekte yani. Onuda dediğin gibi kizistirip hakimiyet sağlamam gerekiyor

Geri