katlı kafes önerisi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mert779
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mert779

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
4 katlı yada 5 katlı üretim kafesi almak istiyorum . Kuşların hepsi bi arada olsun diye . Birazda yer açmak istiyorum. Sizce 4 katlı mı alayım 5 katlı mı alayım ve almam için önereceğiniz bir site veya imalatçı varmıdır ? gittigidiyor gibi ?
Kafes 4 katlıda ..... boyutunda ise 5 katlıda o boyut biraz küçülüyor . Hangisini önerirsiniz kullananlar varsa yardımcı olursanız sevinirim

4 katlı yada 5 katlı üretim kafesi almak istiyorum . Kuşların hepsi bi arada olsun diye . Birazda yer açmak istiyorum. Sizce 4 katlı mı alayım 5 katlı mı alayım ve almam için önereceğiniz bir site veya imalatçı varmıdır ? gittigidiyor gibi ?
Kafes 4 katlıda ..... boyutunda ise 5 katlıda o boyut biraz küçülüyor . Hangisini önerirsiniz kullananlar varsa yardımcı olursanız sevinirim
45x35 üst üste eklenebilen 3 servis kapısı 3 kristal yemlik kapısı ve 1 akıllı yemlik kapısı olan modelden 4 tane alin sonra bunları bit aski yada mdf lam gibi panele asin inanın daha kullanışlı 4 katlilardan

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sebanin kafeleri var internetten arastir uretim icin 45×35 yada 65×40 ikisinden birini al hem temiz olur hemde kuslar icin saglikli verim alirsiniz

Temizlik konusunda sıkıntı Yok . Üretimhane odamda yapıcam zaten bu Sistemi ama . Pek fazla bütçemde Yok çünkü 3-4 tane 5 li almam gerekiyor . Ama yinede ayrı ayrı alıp birleştirmemi mi önerirsiniz . İnternette baktığım kafes bu
https://urun.gittigidiyor.com/evcil-hayvan/5-katli-uretim-kafesi-suluk-akilli-yemlik-tunek-hediyeli-351042922?pkw=&pmt=&sc_gcsp=gg&ggmktg=PaidSearch*PLA*232251087*22324009167*58375859367*{type}*351042922*aud-393702509967:pla-372691503262&gclid=EAIaIQobChMIt733nuuX2wIVmcqyCh38dw5UEAQYAiABEgLbafD_BwE&gclsrc=aw.ds&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
Sana tavsiyem dostum az maliyetli olsun diyorsan raflı dolap bul uygun genisligi iyi olmasına dikkat et bir de ona tel al kafesler icin ön kafes teli oraya monte et tamamdır ben şuan öyle yapıyorum(sözde yapıyorum üsengeclikden yapamıyorum :D ) hem dogal olacagını dusunuyorum komple kaba taslak kafamda, şuan ki dolabımdan 5 kafes cıkıyor bölmeleri sayarsak.

Eksikliklerim
Ön kafes tel
Bir de bölme olması icin tahta raflar için
Kafeslerin alt tarafa ızgaralık düsünüyorum
Belki kafesin icine tabana ulaşamasınlar diye tel de takarım. Pvcye 300 400 verecegine ki 5 katlı daha pahalıdır boyle bir sistem yapabilirsin. Hazır kafes telide alabilirsin salmalarda yapılan tellerden de

Geri