Kardeş yavrular eşe atılırmı ,ve boyasız kafes önerisi

Erdal Arıcan

Paylaşımcı Üye
Üretici abilerim kardeşlerim bir çift arkadaşım kuş istedi kardeş takım alacam kısmetse ileride yavru alırsa genetik bir problem yaşarmıyız sizce?birde dişim çok kemirgen kafes boyalı ve boyaları yiyiyor acil kafes almam gerekecek boyasız metal renk hangi kafesi alabilirim naturbird sitesindeki kafesler boyasız metal gibi 2 3 kapılı teşekkür ederim.

Kardeş kuşlarin eş olmaz diye birsey yok olurlar ama bu ileride dogan yavrularda genetik bozukluk olma ihtimalini %90 artmasina neden olur insanlar gi dusunun 2 kardesin evlenip cocuk yapmasi gbi kendiniz yapmiyorsaniz onlara da yapmayin.
Kafes icin seba kafes var internetten inceleyebilirsinz model ve cesitlerini.

Bende böyle düşünüyorum daha önceden deneyimim yok fikir sahibi olayım dedim üretim yapan ustalardan ,arkadaş alacaktı engel oldum şimdi oda bilgilenmiş oldu başka arkadaşlarınada aktarsın hem. kafes seçiminde sebayı bende düşündüm bizim buraya yakın yerinden alacaktım gidip fakat emin olmak için sordum telefon açıp krom renk gözüküyor fakat onlarda boyalıymış toz boya varmış tellerinde türkiyede yokmuş gelmiyormuş sanırım resimlerde boyasız gibi, benimde dişim boya yediği için vaz geçtim dürüstçe söyledi muhattab olduğum beyefendi tamammen boyasızsa gelip alayım dedim fakat kısmet olmadı boyalı olduğunu biliyormuydunuz siz.

Kafes konusunda yardımcı olacak arkadaşlar fikirlerinizi beklemekteyim.

Kardeş kuşlar hakkında bir uretimci arkadaşım 3 cift ayırmıstı 2 çiftin kuşları sağlam diğer cifttin bir yavrusu 1 bacagı olmadan diğerleri ise tüylenmeden ölmüşler riske girmemekte fayda var. farklı kanlara sahip ciftlerin daha sağlıklı yavruları olur.

Kafes icin ise http://naturbird.com/urun/45x35-uretim-kafesi-cift-giyotin-kapili/ uygun ve kalitelilidir kargo 15 tl eğer ekipman veya fazla kafesle alırsanız kargo parasıyla daha ucuza gelir :)

Teşekkürler bilgilendirmeniz için aslında açtığımda iyi oldu konuyu okuyup ders çıkaranlar olur yapmazlar böyle birşey inşallah.Naturbird sitesinden sipariş vermek için üyemi olmak gerekiyor arayıpta adres bilgilerini versek oluyormu daha önce netten hiç birşey sipariş etmişliğim yok.

Alacagınızn ürünü sepete ekleyin sonra odeme yap bolumunden gerekli bilgileri girin firma sonra size donüş yapacaktır sipariş vermeden önce arayıp bilgi alabilirsiniz.

Geri