Kapanmayan kanat

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan bucunimu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

bucunimu

Yeni Üye
Merhaba, muhabbet kuşum şu an tüy dökme döneminde. Bunun yanı sıra resimde de göründüğü gibi kanadında bi sıkıntı var. Kanadı kapanmıyor. Titriyor ve acı çekiyor gibi. Yeni çıkan tüylerle ilgili ters olan bişey olmuş olabilir mi. Bunlonuda fikri olan bize yardımcı olabilir mi. Lütfen yardım eder misiniz

Ekli dosyalar

• IMG_0831.JPG
    IMG_0831.JPG
    2.3 MB · Görüntüleme: 345
  • IMG_0831.JPG
    IMG_0831.JPG
    2.3 MB · Görüntüleme: 377
Teşekkür ederim. Yeni üye olduğumdan anlamadım önce. Kusura bakmayın

Kuşun kanadı çıkmış gibi. Veterinerin müdahalesi lazım. Kanadın iç kısmında ur vs var mı ?

Bilmi
Kuşun kanadı çıkmış gibi. Veterinerin müdahalesi lazım. Kanadın iç kısmında ur vs var mı ?
bilmiyorum elime alamıyorumki hiç durmuyor. Kafeste dururken kanat iyi azcık uçtuğunda bu hale geliyor. Kanat içine bakmaya çalıştım ama çol bağırıyo. Canı acımasındiye zorlamadım

Bakmadan da ne olduğunu ve ne yapılması gerektiğini bilemeyiz ki

Bilmi

bilmiyorum elime alamıyorumki hiç durmuyor. Kafeste dururken kanat iyi azcık uçtuğunda bu hale geliyor. Kanat içine bakmaya çalıştım ama çol bağırıyo. Canı acımasındiye zorlamadım
İyiakşamlar, benim kuşumda da her tüy dökme döneminde bu olay oluyor ve sonra kendi kendine geçiyor. Bir veteriner kemikleri için bi vitamin veriyorum demişti. Vitaminşn Adını bilemiyorum. İncinme olmuş bağırıyo oraya dokununca dedi. Ama onun verdiği ilaç mı işe yaradı bilemiyorum. Pek de sanmıyorum açıkçası. Sizin kuşunuzun durumu nasıl şu anda?

Geri