Kanat sakatlanması ve halsizlik.

MuayThai159

Paylaşımcı Üye
öncelikle merhaba 3 hafta önce kafesinde kanadını sakatlamıs nasıl olduguna sahit olmadım veteriner eline bile almadı mama takviyesi yap yeterli toparlar 10 güne dedi ama 3 hafta oldu uzun mesafe uçamıyor uçarken yan gidiyor ve hareketsiz dişiye kuru bile durdugu yerden yapıyor eskisi gibi ötmüyor . yem yemesinde ve dıskısı normal kabarma yok sakatlanan kanadı titriyor ölümle sonuçlanmasından korkuyorum yardım edicek tavsiyesi olan varmı?

Ekli dosyalar

• 9959595.jpg
    9959595.jpg
    53.2 KB · Görüntüleme: 21
  • 969548585.jpg
    969548585.jpg
    43.9 KB · Görüntüleme: 23
Ucurtmamakla başlayabilirsin tedaviye normalde veteriner kanat sarma işlemi yapar ama kustan anlayan pek yok. Kafesten çıkarmayın tünege de ucmadan çıkabileceği kadar alcaga koyun zamanla iyileşir. Şuan onun ucmasi sakat bacağa top oynuyor ama sekiyorum demek gibi bir şey. Ben bu şekilde iyileştirirdim uçamayan kusumu

Ucurtmamakla başlayabilirsin tedaviye normalde veteriner kanat sarma işlemi yapar ama kustan anlayan pek yok. Kafesten çıkarmayın tünege de ucmadan çıkabileceği kadar alcaga koyun zamanla iyileşir. Şuan onun ucmasi sakat bacağa top oynuyor ama sekiyorum demek gibi bir şey. Ben bu şekilde iyileştirirdim hiç uçamayan kusumu yem yediği sürece iyileşir halsizligi sakatlığından

Geri