kanat düşüklüğü

Leylamecnun

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, benim kuşum perdeye çarptıktan sonra sağ kanatından büyük bir tüy koptu o günden sonra hep kanat titremesi oldu ve hiç uçamadı ( uçmaya çalıştı ) daha sonra veterinere götürdüm kırık yok dedi incinmiş dedi herhangi bir tedavi uygulanmadı sadece multisol vitamin takviyesi yaptı, 3 haftadır vitamin takviyesi kullanıyorum kanat titremesi geçti ama bu sefer kendisi hiç uçmayı denemiyor çalıştığında aşağı doğru düşüyor, Fark ettim ki titremesi geçti ama kanat düşüklüğü olmuş anlayacağınız üzere arkadaşlar Kanat düşmesi var yada kanat dönmesinden de şüpheleniyorum tavsiye edebileceğiniz bir tedavi yöntemi varmı ek gıda olsun ilaç olsun herhangi bir şey her gün onlayım keyfi yerinde ama uçamadığı için kahroluyorum günden güne yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler ... ( YUMURTA VE HAVUÇTAN oluşan gıda takviyesi nasıl hazırlayabilirim bunuda anlatırsanız çok sevinirim teşekkürler )

eniştemin kuşunu erkek dövdükten sonra olmuştu uçamıyordu oda yada biz öyle sanıyorduk ve bir gün eniştem omzunda balkonun yanında dururken bir anda kaçtı o uçamıyor sandığımız kuş ciddi bir mesafe uçmuş ve yakalayamamış, bence sorun psikolojik olabilir

eniştemin kuşunu erkek dövdükten sonra olmuştu uçamıyordu oda yada biz öyle sanıyorduk ve bir gün eniştem omzunda balkonun yanında dururken bir anda kaçtı o uçamıyor sandığımız kuş ciddi bir mesafe uçmuş ve yakalayamamış, bence sorun psikolojik olabilir
Hocam 3-4 günde bir talim yapıyorum bildiğin uçak iner gibi iniyor psıkolojık olduğunu sanmıyorum ama olabilir, yorum için teşekkürler :)

Geri