Kanat açma ve halsizlik

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Ati3883
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ati3883

Yeni Üye
Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce erkek yavru muhabbet kuşu aldım kuşum çok hareketli çok sağlıklı idi bugün sabah yeni aldığım Gold wings premium yavru muhabbet kuşu yemi ile suluguna 10 ml 4 lu set olarak aldığım setten Rohnfriend Vitamin E Selen den 4 damla koydum akşam geldim kuşum çok halsiz kanatları açık halde ve derin derin nefes alıyor

Ekli dosyalar

• IMG20210525212308_compress53.jpg
    IMG20210525212308_compress53.jpg
    222.6 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG20210525212304_compress73.jpg
    IMG20210525212304_compress73.jpg
    203.2 KB · Görüntüleme: 38
Takviye in son kullanım tarihini kontrol ediniz, bu süreçte suyu içme suyu ile değiştiriniz.
Hemen değiştirdim hocam suyunu açık bolunmus ürün olarak aldım Tayfalab isimli satıcıdan daha yeni aldım tarihler yeni görünüyor vitaminlerin

Bölünmüş ürünlerde tarih sorunu olabiliyor bu sebeple güvenilir satıcılardan almak gerek, içme suyunu içsin kendine gelsin bakalım bu sırada takviye vermeyiniz.
Tamamdır hocam siteler de nerede ise tek satıcı bu firma idi olumsuz yorum görmeyince aldım bilemedim tek kuş içinde kapalı kutu alamadım takviyeleri

Yaşadığiniz yer sıcaksa da kuşunuz hızlı nefes alıp, kanat acabilir.Bu ihtimali de değerlendirin bence.

ADRIAN hocamin soyledigi gibi takviye vermeden sade suyla takip edin bakalim hocam durum degısecek mi.Çok güzel kuşunuz maşallah.Umarim düzelir..

Kuşu kaybettim arkadaşlar kaskatı kesilmiş gözleri açık bir şekilde vefat etti sanıyorum verdiğim ilaçtan çok sağlıklı idi ilacı tahlil ettirme imkanım olur mu acaba ne yapabilirim başka bir şey gelmiyor aklıma çok sağlıklı aktif bir hayvandi bugün ilk defa verdim ve kuş vefat etti

Başın sag olsun hocam.Bence ilaci arastirin tarihi geçmişse ,satici bunun hesabini vermeli.

Geri