kanaması var

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Betül
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Betül

Yeni Üye
Kuşumun boynunda yara olmuş ve kanıyor. Sürekli kaşıyıp yoluyo, veterinere götürücem ama su anda nasi gecirebilirim

Ekli dosyalar

• P_20161115_161835.jpg
    P_20161115_161835.jpg
    2.6 MB · Görüntüleme: 39
kanama olan bölgeye tetra 250mg kapsülün tozunu dokun. hem mikrop kapmasını önler hem kanamayı durdurur
Tekrar yolmasını önlemek içinde söyle bir çözüm önercem size çok kez başarıya ulaşmıştır; Sarımsağı ezin ve çıkan öz suyunu çok az sulandırarak kaşıdığı yolduğu bölgelere yara kapandıktan sonra sürün. Tadını ve kokusunu aldıktan sonra oralara bir daha dokunmaz

Şimdi geldik veterinerden, batticon önerdi. Yalnız sürekli kaşımaya devam ediyo. Doktor orada kan gördüğü için kaşınmasa bile orayla uğraşmaya devam eder dedi. Bu şekilde iyileşmez ki nasi engelliycem bilmiyorum offf

Geçmiş olsun yara olan yerlere fucidin sürün. Yaralara bire bir. Antibiyotik içerdiği içinde enfoksiyon riskini en aza indirmiş olursunuz

kanama olan bölgeye tetra 250mg kapsülün tozunu dokun. hem mikrop kapmasını önler hem kanamayı durdurur
Tekrar yolmasını önlemek içinde söyle bir çözüm önercem size çok kez başarıya ulaşmıştır; Sarımsağı ezin ve çıkan öz suyunu çok az sulandırarak kaşıdığı yolduğu bölgelere yara kapandıktan sonra sürün. Tadını ve kokusunu aldıktan sonra oralara bir daha dokunmaz
Bu öneriyi bana yapmıştı işe yarıyor devamlı yarayı kasıyip kanatıyordu sarımsak suyu sürdüm artık kaşimiyor

Şimdi geldik veterinerden, batticon önerdi. Yalnız sürekli kaşımaya devam ediyo. Doktor orada kan gördüğü için kaşınmasa bile orayla uğraşmaya devam eder dedi. Bu şekilde iyileşmez ki nasi engelliycem bilmiyorum offf
betül hanım anlattım gayet açık şekilde uygulayın geçmezse durumu ona göre değerlendirelim. önce bi önerdiğimi uygulayalım. Gürkan beyinde denemesinde başarıya ulaştı. Şükür şu güne kadr uygulayp pişman olan görmedim

Son düzenleme:
Geri