Kalamar kemiği üstünden inmiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Berk1966
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Berk1966

Meraklı Üye
Arkadaşlar muhabbet kuşum 2 tane tünek olmasına rağmen genellikle kalamar kemiğinin üstünde duruyor nedeni ne olabilir
57817def32aef912c12759f709abd38f.jpg
65276481cd83a12816f50a1a1c1915ca.jpg

GM 6 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar muhabbet kuşum 2 tane tünek olmasına rağmen genellikle kalamar kemiğinin üstünde duruyor nedeni ne olabilir
57817def32aef912c12759f709abd38f.jpg
65276481cd83a12816f50a1a1c1915ca.jpg

Kardeşim tülü tavana kadar çekmişsin aç aşağı biraz tabandan 3-4 parmak yukarıda olsun yeter kuş korkuyorum tünekleri de böyle enine değil boyuna koy sağa ve sola biri diğerinden biraz daha aşağı olsun kuşa hareket alanı kalsın

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence sizden korkup oraya kaçıyor bendekilerde yapıyodu.

Kardeşim tülü tavana kadar çekmişsin aç aşağı biraz tabandan 3-4 parmak yukarıda olsun yeter kuş korkuyorum tünekleri de böyle enine değil boyuna koy sağa ve sola biri diğerinden biraz daha aşağı olsun kuşa hareket alanı kalsın

Tunekler zaten biri aşağıda biri yukarıda alan var tulde öyle gozukmus fazla yukarıda değil

Tunekler zaten biri aşağıda biri yukarıda alan var tulde öyle gozukmus fazla yukarıda değil

Valla ben gördüğüm şeyi söyledim kardeş tül en üste kadar çekilmiş ikinci fotoğrafta öyle görünüyor tünekleri de bu şekilde değil dikine koy böyle kafesin içini enine sen doldurmuş oluyorsun bırak o enine olan alan kuşuna kalsın

Bak böyle
9bd6b888ed94c8452a4ffdaab0ad5a8a.jpg

Bazı kuşlar kafes de bir yeri sahiplenir sizde kalamar kemiğini tünek gibi kullandığı ni görüyorsunuz onu dik pozisyonda tutun

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazı kuşlar kafes de bir yeri sahiplenir sizde kalamar kemiğini tünek gibi kullandığı ni görüyorsunuz onu dik pozisyonda tutun

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
En güzel tavsiye bu olmuş teşekkürler

Geri