Kahverengi dışkılama

Neverthless

Yeni Üye
İyi günler kuşumun dışkısı poposuna yapışıyor ve arada kahverengi dışkılıyor. Bana kabız gibi geldi ama emin de klamadım. Marul meyve ne versem yemiyor deli gibi korkuyor. Küçük küçük doğrayıp yem kabına koymayı da denedim fakat yine yemedi. Ne yapabilirim bu konuda belki marul yese düzelecek ama onu da yemiyor. Fotoğrafı bırakıyorum. Bir süredir poposunda bu. Rengi normal olduğunda da bu şekilde yapışıyor dokunmama izin vermediği için çıkaramıyorum.

20200515-182703
xpictures

Kuşu elinize alın, anüs bölgesine çok çok az zeytinyağı sürün. Damlalikla da ağızdan 1 damla zeytinyağı verin. Marulu kafes asın bi belki öyle yer
Marul astım şimdi de yine yaklaşmadı yanına. Tutmakta çok sıkıntı yaşıyorum fazla hareketli bağırsak florası düzenleyici var üstünde ishal için yazıyor ama işe yarar mı sizce versem ?

Marul astım şimdi de yine yaklaşmadı yanına. Tutmakta çok sıkıntı yaşıyorum fazla hareketli bağırsak florası düzenleyici var üstünde ishal için yazıyor ama işe yarar mı sizce versem ?
Kafes tabanına tuvalet kağıdı koyun 3,4 tane dışkı yapsın bakalım. Zeytinyağı sürün anüsüne dışkı yapar.

Dokunmamı istemiyor ki yakalayıp sürmeyi denedim bende ısırdı o da
Dikkatli tutun, internette mevcut videolar. Sonrasında aşırı da bol olmadan, kulak çubuğuyla nazikçe uygulayın. Titizliğe özen gösterin. Biraz ilgilenip, sakinleştirip küçük parçalara ayırdığınız marulu vermeyi deneyin elinizle. Kocaman marul yaprağı görünce korkabilir. Sabırla bekleyin gagalayacaktır bir zaman sonra. Merak edip bakar diye düşünüyorum. Olmadı @Recai önerir gerekenleri.

Dikkatli tutun, internette mevcut videolar. Sonrasında aşırı da bol olmadan, kulak çubuğuyla nazikçe uygulayın. Titizliğe özen gösterin. Biraz ilgilenip, sakinleştirip küçük parçalara ayırdığınız marulu vermeyi deneyin elinizle. Kocaman marul yaprağı görünce korkabilir. Sabırla bekleyin gagalayacaktır bir zaman sonra. Merak edip bakar diye düşünüyorum. Olmadı @Recai önerir gerekenleri.
Keşke söylediğiniz kadar basit olsa küçük haliyle de denedim yemle de karıştırdım ama nafile max ilerleme dilini değdirip kaçması

Geri