kahverengi dışkı

firuzetarcin

Yeni Üye
elime aldığımda dışkı topludu ancak kahverengi gibi gelince bende baktım cidden koyu kahverengi ve hala gagada aşırı uzama var çok hızlı uzuyor tüylerde kabarma var akşam ayakları buz gibiydi su içmek istemiyor verdiğimde yada elle beslediğimde hemen çıakrıyor karaciğer yağlanması zaten vardı kanat altınıda kala kanatıyor bu sabah yine kanatmış dış paraxit damlasıda yaptırdım ama durum böyle

Kuşunuzda karaciğer rahatsızlığı ilerlemiş. Kuşunuza boyunluk taktırın isterseniz. Yara olan yere de rif ampul alıp günde 2-3 kez sürün. Siz yine de hizliresim.com üzerinden dışkı resmi, streamble.com üzerinden de video atarsanız sevinirim

elime aldığımda dışkı topludu ancak kahverengi gibi gelince bende baktım cidden koyu kahverengi ve hala gagada aşırı uzama var çok hızlı uzuyor tüylerde kabarma var akşam ayakları buz gibiydi su içmek istemiyor verdiğimde yada elle beslediğimde hemen çıakrıyor karaciğer yağlanması zaten vardı kanat altınıda kala kanatıyor bu sabah yine kanatmış dış paraxit damlasıda yaptırdım ama durum böyle
Daha önce konu açmıştınız diye hatırlıyorum. Ordan devam etseniz kuşun durumu konusunda yeniden ayrıntılarla uğraşmamış bizde sormamış oluruz. Size boyunluk önermiştim aldınız mı ? Eğzersiz yaptırmanızı önermiştim uyguladınız mı ? Uzaktan kuşa okuyup üfleyip tedavi edemiyoruz maalesef sizin özenli davranmanız tavsiyelerimize uymanız gerekiyor.

Röntgen çektirdiniz mi veterinere götürdünüz mü? Ayrıca birden fazla konu açmayın,daha önce zaten açtınız.

Geri