Kafes tellerinde uyuyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan GözdeGB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Erkek kusuma disi aldim. Kendisi secti gayet de iyi anlasiyotlrlar. 1 hafta oldu disi geleli. Ama benim erkek kusum aksam olunca(isigi kapatinca) kafes tellerine cikiyor. Iaigi acinca iniyor kapatinca tekrar cikiyor. Neden yapiyor olabilir. Stresden , korktugundan olabilir mi? Daha onceki disiden korkuyirdu onceki disi onu kovuyirdu yanindan. Ama bu disi uysal ve cok istekli ciftlesme konusunda. Bziimkini kovmuyor korkutmuyor. Aralari da iyi. Gece olunca neden kafes teline yapisiyor kusum. Disi yapmiyor bunu

benim bazi kuslarim da tellere yapisirdi, sanirim gece olunca tedirgin oluyorlar. Los isik veren gece lambasi kullanmaya baslayinca bu huylarindan vazgectiler.

Tellerde durması, ortamda onu rahatsız eden bir şey olduğunu gösterir.
Dişinin hışmından korkuyor olabilir :D
Kafes veya mekandaki değişikliklerden yola çıkarak, rahatsız olduğu şeyi sizin bulmanız gerekmekte. Ama yine de yüksek ihtimal, yeni gelen dişiden kaynaklanması

Tellerde durması, ortamda onu rahatsız eden bir şey olduğunu gösterir.
Dişinin hışmından korkuyor olabilir :D
Kafes veya mekandaki değişikliklerden yola çıkarak, rahatsız olduğu şeyi sizin bulmanız gerekmekte. Ama yine de yüksek ihtimal, yeni gelen dişiden kaynaklanması
:( yaaa :( disinin bi zarari yok ama onaa. Off onceki disiden cok korkmus kesin. Nasil gecer peki? Zamanla disiye alisinca normal uyur mu

Diside kalamar kemigi tuketme. Yuvaliga ilgi. Tunegi yuvakigin girisini kemirme olayi fazla

Geri