kafasını kusacak gibi yapıyor.

ortice2103

Yeni Üye
Muhabbet kuşum u Eylül de aldim ve aldığımda 1 aylıktı. Ama 2-3 haftadır videonun sonundaki tıslama cikleme karışık bir ses yapıp kafasını kusacak gibi yapıyor. Aralıklarla tekrarliyor. Diğer yandan hareketli canlı ve oyuncu. Önceleri ilgi için yapıyor diye düşündüm. Fakat ilgi göstermemize rağmen bu durum devam etti. Konu hakkında geri donusleriniz benim için önemli. Şimdiden teşekkür ederim.

Kuşun dışkısının resmini eklermisin.
IMG_20191203_085148.jpg

Üstad birde kuyruğu sürekli saçak gibi başlarda kanadını kopariyordu ve ucamiyordu Suyuna Avisol-B damlatiyorum.ve yemine az Di-a-zyme kullaniyorum kanat durumu tamamen düzeldi fakat kuyruk saçaklı sürekli ve videodaki durum başladı.

Kuş ilgi istediği için yapıyor eğer hala yapmaya devam ediyorsa bir eş alabilirsiniz her kuşun kişiliği farklıdır sonuçta belki de kuşun tüm ilgine rağmen sıkılıyor ve bir arkadaş istiyor olabilir zaten dediğine göre 4-4.5 aylık kızışmış olamaz.

Üstadlar yeni 2 video + bu akşamki dışkı resmi ekleyeceğim. Ben endiseleniyorum dur duraksiz yapiyor bu akşam. Acil geri dönüş rica ederim.

R3MdWo.jpg

Benimkide yapıo onu boğazına bişey yapıştı sanıp kum uzatıyorum önüne yiyo . Ama kusuyo gibi yapmıyo ağzını açıyo boynunu uzatıo

Cevap almam mümkün müdür ? İkisi de aynı şeyi yapmaya başladı. Yukarıdaki videolarin aynısı hem dışı hem erkek kusumda

Geri