Kafasını kanattı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan sefaesen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sefaesen

Yeni Üye
Merhaba sevgili forum sakinleri. Ben İzmirden Sefa 27 yaşındayım ve iki günlük muhabbet kuşu sahibiyim. Ancak kuş bu gün kafesten çıkma çabası yüzünden kafasını kanattı. Ne yapmalıyım kesin bi bilgi almam gerekiyor. Kafese alışmasını da istiyorum ama ne gerekirse yapayım. Yeter ki emin olayım doğruluğundan.
35215

Başına terramycn kremini sürün yoksa bepanthene veya madecasol de olabilir.

Başını nereye çarptı kafes içinde bir yere mi? Çıkmak istiyorsa kontrolünüz altında uçurun.

Şu an saldım dışarı ayağımda duruyor benden kaçmıyor artık ama biz yokken kafeste başını yaralamasından korkuyorum.

Kafeste nereye çarptı da yaralandı bunu belirlerseniz iyi olur o tehlikeyi ortadan kaldırmaya çalışırsınız.

Muhtemelen eklem yerlerine bastırdı eklem yerlerini taşlayıp almamışlar onlardan birine denk getirdi diye tahmin ediyorum. Epey bi özgür bıraktık evde yoruldu sonra aldım kafasına da beppantene sürüp bıraktık kafesine şu an için takılıyo sessiz sedasız. Teşekkür ederim bu arada sağolun

Yarın oyuncak alıcam bi tane eğe de alırım hallederim. Bir de fotoğraftan türünü anlayabilir misiniz? Kafam çok karıştı hollanda çek cok benziyo

Kafeste sivri köşeler varsa yeni bir kafes almanızı öneririm. Kuş ince uzunsa çek olabilir.

benim kafeste de iki yer dikkatimi çekti dün. boya telin birinde aşınmış ve arta kalan boya ayakta tahrişe neden olmuş. hemen şeffaf sera streç filmle doladım o teli.

Geri