Kac aylıklar??

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan sheby
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sheby

Meraklı Üye
Dün net fotograf cekememistim.bunlar daha net tahmin eden bilen var mi 3 5 aylik arasi olmalari lazim ama ciftlesme belirtileri var surekli ayagiyla vuruyor dişiye dunden beri

Ekli dosyalar

• 20180826_100643.jpg
    20180826_100643.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 19
  • 20180826_101420.jpg
    20180826_101420.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 19
Ciftlesme icin bu kadar acele etmeyin boyle aceleci olursaniz isiniz zor.

Ciftlesme icin bu kadar acele etmeyin boyle aceleci olursaniz isiniz zor.
Konu ciftlesme degil sadece yapilan hareketlerin amacini ogrenmeye calisiyorum cunku eger ciftlesme yoksa ayiricam kuslarimizi kesin net bilgiler almak amacim kac aylik olduklarina dahil

Konu ciftlesme degil sadece yapilan hareketlerin amacini ogrenmeye calisiyorum cunku eger ciftlesme yoksa ayiricam kuslarimizi kesin net bilgiler almak amacim kac aylik olduklarina dahil
Zaten bunlar kardes degil mi? Buyuk olsa bile kardes kuslardan yavru almak dogru degil.

Dün net fotograf cekememistim.bunlar daha net tahmin eden bilen var mi 3 5 aylik arasi olmalari lazim ama ciftlesme belirtileri var surekli ayagiyla vuruyor dişiye dunden beri
Tam anlaşılması için başın üst kısmını fotoğraf karesine almanız gerekli. Erkeğim gözünde beyaz halka oluşmaya başlamış gibi yani 6 aylıktan büyük olmalı. Siz iyice bakın başka gri mi beyaz mı diye. Beyazsa 1 yaş civarıdır. Dişinin de aynı şekilde gözlerine bakın. Çiftleşmek için en ideal yaşlar 1 yaş ve sonrası. Bence kuşlar aynı kafeste dursunlar fakat sürekli kafes içinde durmasınlar dışarda takılsınlar, uçsunlar oynasınlar.

Geri