Kabuk dökme

Omercan2172

Yeni Üye
1 aylık muhabbet kuşum devamlı kendisiyle uğraşıyor. Hep kendini kaşıyor ve silkelendiğinde fotoğraftaki gibi kepeğe benzer şeyler döküyor bazen de ağzıyla vücudundan kendisi ayırıyor bu kabukları nedir bunlar acaba?

Ekli dosyalar

• C74E91ED-80DD-4922-BC12-E2966C63B986.jpeg
    C74E91ED-80DD-4922-BC12-E2966C63B986.jpeg
    898.6 KB · Görüntüleme: 52
tüy çıkaııyordur o zaman ben dökümde ve çıkımda bu tarz durumlar olabiliyor diye biliyorum etiketledigim arkadaşlar daha ayrıntılı bilgi vereceklerdir

1 aylık muhabbet kuşum devamlı kendisiyle uğraşıyor. Hep kendini kaşıyor ve silkelendiğinde fotoğraftaki gibi kepeğe benzer şeyler döküyor bazen de ağzıyla vücudundan kendisi ayırıyor bu kabukları nedir bunlar acaba?
Tüyde olmasa dahi benimki de döküyor arada kaşıdıkça bi sorun yok bence.Hatta şu an bile siyah kazağıma dökmüş çok net görüyorum.

Teşekkür ederim herkese. Bu arada yavruluktan çıkınca cere rengi değişebiliyormuş şuan erkek gibi görünüyor sonradan beyaza döner mi ceresi

bu kuşta bi anormallik yok mu 3 tane kuş besledim hiçbiri bu kadar heyecanlı değildi

:) tam çılgın bu valla uçmaya başlayınca nasıl durduracaz bilmiyorum
Durduramayacaksınız büyük ihtimalle benim gibi :) Bütün gün salık olmasına rağmen yem yemeye girdiğinde kapısı kapanmasın diye tek ayağını kapıya koyup öyle yem yiyor.Görende zavallı dışarıya hasret der.

Durduramayacaksınız büyük ihtimalle benim gibi :) Bütün gün salık olmasına rağmen yem yemeye girdiğinde kapısı kapanmasın diye tek ayağını kapıya koyup öyle yem yiyor.Görende zavallı dışarıya hasret der.
Hahaha sizin kuşunda bizimkinden bi farkı yokmuş. Allah sağlıklı uzun ömür versin onlara

Geri