Kabarıklık, neşesizlik, iştahsızlık

Probiyotik olarak Prozim alın. Plus olmayandan alın. Her gün vermenizde veya diğer vitaminlerle falan birlikte vermenizde sakınca yok. Ayrıca Amino asit desteği de verin yumurta yemiyorsa. Depovit aminovit olabilir Bt amin forte de olabilir bölünmüş olarak satılıyorlar 30 Ml yetecektir size uzun bir süre.. Vitamin olarak da N- zymax sf öneririm. Geniş içeriklidir. Tüydeyken hızlı olun en kısa sürede başlayın.
Hocam bunları nerede bulabilirim?
İnternetten alsam gelmesi uzun sürer. Petshoplarda var mıdır?

Kanatlıoil.com da buldum ama yerel olarak İzmir'de bulabilirsem hemen alırım.

Depovit amonovit yerine aminosol versem olur mu?

Petshopta bulamazsınız kanatlı Oil sitesinden prozim. trendyoldan da vitamin

Son düzenleme:
Kuşun videosunu izledim anormallik göremedim,dışkılar da iyi gibi fakat bir tanesinde idrarın rengi berrak değil o normal değil. Siz şimdilik iyi bir probiyotik ve multivitamin takviyesi alın. Kanatlı oil markasının prozim probiyotiğini öneririm.

Kuşun videosunu izledim anormallik göremedim,dışkılar da iyi gibi fakat bir tanesinde idrarın rengi berrak değil o normal değil. Siz şimdilik iyi bir probiyotik ve multivitamin takviyesi alın. Kanatlı oil markasının prozim probiyotiğini öneririm.
Teşekkür ederim hocam. Şimdi sipariş veriyordum. Birde o sitede vitabol gördüm multivitamin. Onu tavsiye eder misiniz? Trendyoldan başka bir vitaminde bakıyorum şimdi.

Olur olur. Kullanın. Diğerleri olsa daha iyiydi ama bunlar da olur.

Tüy dönemini atlatana kadar her gün çeyrek suluğa 3 damla bt amin forte, mercimek tanesi kadar da enterobac 👍 Tüyden sonra her birinden haftada 2 kez.

Kanatlioil in izmir distribütörü gibi birşeymiş. Entrobac en iyisi dedi. Gerwit multivitamin alcaktım ama tüyde ise b vitamini al içinde aminoasitlerde var dedi.
Gerwit de b vitamini yok mu deseydiniz ? Kanatlıoil disbritör'ü emin olun ki enterocak daha iyi demez. Enterobac kötüdür demiyorum ama prizim kadar geniş içerikli değil. Siz Vitabol da sipariş edin bana kalırsa. Onu da kullanmanız kuşun faydasına olacaktır.

Gerwit de b vitamini yok mu deseydiniz ? Kanatlıoil disbritör'ü emin olun ki enterocak daha iyi demez. Enterobac kötüdür demiyorum ama prizim kadar geniş içerikli değil. Siz Vitabol da sipariş edin bana kalırsa. Onu da kullanmanız kuşun faydasına olacaktır.
Hocam aynı suluğa aynı anda hem entrobac hem b vitamini mi koyayım? Entrobac koydum şimdi, eczaneden damlalık, şırınga alıp b vitamini koyayım.

Hocam Bt amin forte aynı zamanda amino asitler içerir ki tüy dönemi çok önemlidir. İkisini de aynı suya koymanızda sakınca yok.

Hocam Bt amin forte aynı zamanda amino asitler içerir ki tüy dönemi çok önemlidir. İkisini de aynı suya koymanızda sakınca yok.
Hocam aynı suluğa hem mercimek kadar entrobac hem 3 damla bt amin koydum. Epey kötü kokuyor.

Bugün daha neşeli. Ötüyor, konuşuyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Hocam 1 tane koyu renkli sıvı vardı. Diğerlerinde ya yok ya açık renk yeşil gibi. Şimdi entrobac ile bt amin verdim. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Bt amin forte, gervit w, entrobac alın. Öncelikle bt amin forte verin yarım suluğa 10 damla. Bir gün temiz su içsin ardından yarım suluğa 5 damla gervit w verin. Yine bir gün temiz su içsin, 3 gün üst üste yarım suluğa mercimek tanesi kadar entrobac verin. Kafeste hepsi 7 saat kalsın. Pet şişe ve damacana suyu kullanın hepsinde.
Hocam şimdi bt amin ve entrobac verdim. Gece 12 de tazelerim birde sabah tekrar tazelerim. İlginiz için teşekkür ederim.

Hocam bu oranları tam dolu suluğa koyduysanız yetersiz gelecektir. Çeyrek suluğa bu oranlarda katın.

Hocam şimdi bt amin ve entrobac verdim. Gece 12 de tazelerim birde sabah tekrar tazelerim. İlginiz için teşekkür ederim.
Gece 12 de tazelemenize gerek yok. Gece çekin suluğu sabah taze hazırlayıp verin. imkan varsa 13 gibi suluğu çekip 15 gibi taze hazırlayıp verin günde 2 kez yeterli. İmkan yoksa gün boyu aynı su da olur havalar serinledi.

25 ml suya katın. Bir gün fazlasıyla yeter zaten

Geri