Kızgınlasmi erkek muabbet kuşu

Şengül kaya

Yeni Üye
Merhaba 4 buçuk aylık kızgınlık döneminde erkek kuşum var ama eşi yok salincagina tunegine konuşup konuşup yem kusuyor ara ara bu bir problem olur mu şuan dişi kuş alamıyoruz bu kuşumun sağlığını tehlikeye sokar mi acaba tavsiyeleriniz nedir

Merhaba 4 buçuk aylık kızgınlık döneminde erkek kuşum var ama eşi yok salincagina tunegine konuşup konuşup yem kusuyor ara ara bu bir problem olur mu şuan dişi kuş alamıyoruz bu kuşumun sağlığını tehlikeye sokar mi acaba tavsiyeleriniz nedir
Bu normal bir durum sağlıklı bir muhabbet kuşu 1 yaşına yakın 1,5 yaş civarı çiftleşme daha iyi olur

Çiftleştirmek istemiyoruz yavru bakimi hakkında bilgi sahibi değiliz ciflestirmesek bu durum sağlığını etkiler mi onu merak ediyorum

Yok hayır bir sorun olmaz bende tek erkek evladiyim dediğiniz gibi salincagin ziline topa yada parlak cisimlere gidip kusuyor konuşuyor onların doğası gereği o şekilde 🙂 ama bir şey olmaz merak etmeyin. Sadece ilginizi hiçbir zaman kesmeyin.

Çiftleştirmek istemiyoruz yavru bakimi hakkında bilgi sahibi değiliz ciflestirmesek bu durum sağlığını etkiler mi onu merak ediyorum
Şuanlık bir problem yok ama ilerleyen zamanlarda çiftleştirmek lazım sonuçta hayvanlarda da şehvet duygusu var benim kuşum Lokum da o kadarken tek başınaydı her şeye kur yapardı 😅 şimdi eşine kur yapıyor

Geri