Kızıldaldarı nerede bulunur

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan alphar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

alphar

Yeni Üye
Dostlar herkes kızıldaldarı öneriyor 4 petshop gezdim hepsinde kuş vesaire vardı ama kızıldaldarı yok nereden bulabilirim

Burası marka değil, petshop gibi düşünün 🙂 Güvenilir bir yer evet ben hep buradan alıyorum vitamin vs 🙂

Burası marka değil, petshop gibi düşünün 🙂 Güvenilir bir yer evet ben hep buradan alıyorum vitamin vs 🙂
sanırım her şehire getiriyorlar deneyeceğim umarım bunun sonucunda kuşlar zehirlenmez vesaire bildiğiniz gibi her yere güven olmuyor fiyatı ucuz gözüküyor siparişini vereceğim teşekkürler

sanırım her şehire getiriyorlar deneyeceğim umarım bunun sonucunda kuşlar zehirlenmez vesaire bildiğiniz gibi her yere güven olmuyor fiyatı ucuz gözüküyor siparişini vereceğim teşekkürler
Evet ben yazlıktayım herhangi bir soru yaşamadım 🙂

Trendyol, Hepsiburada gibi uygulama marketlerinde de var, aklınızda bulunsun. Tazeliğinden emin olmak isterseniz Karadenizpet.com'dan alabilirsiniz. Maalesef her satıcıda kızıl dal darı bulunmayabiliyor, genellikle sarısını satıyorlar.

Petsoplarda bulunur aslında sizinki ilginç bir deneyim olmuş.
Yem darı gibi gıdaları açık paket almayın açık yem önerilmez. Tozlu olabilir,kirli olabilir, ilaçlı olabilir,taze+bayat karışımı olabilir vs. O yüzden güvenilir markaların ürünlerini kullanın. Karadenizpet online petsoptur, ordan alabilirsiniz fiyatlar da makul zaten dükkanlı petşoplara göre. Ben petşopta kazıklandım mesela. Uzun süredir mağaza olan petşoplardan alışveriş yapmıyorum.

Petsoplarda bulunur aslında sizinki ilginç bir deneyim olmuş.
Yem darı gibi gıdaları açık paket almayın açık yem önerilmez. Tozlu olabilir,kirli olabilir, ilaçlı olabilir,taze+bayat karışımı olabilir vs. O yüzden güvenilir markaların ürünlerini kullanın. Karadenizpet online petsoptur, ordan alabilirsiniz fiyatlar da makul zaten dükkanlı petşoplara göre. Ben petşopta kazıklandım mesela. Uzun süredir mağaza olan petşoplardan alışveriş yapmıyorum.
tamamdır ben açık daldarı almıştım artık yedirmiyorum siparişini vermiş bulunmaktayım eğer memnun kalırsam birkaç şey daha sipariş vermeyi düşünüyorum herkese teşekkürler

Dostlar herkes kızıldaldarı öneriyor 4 petshop gezdim hepsinde kuş vesaire vardı ama kızıldaldarı yok nereden bulabilirim
Kızıl ve sarı arasında pek bir fark yok. Her ikisini de severek tüketir kuşlar. Fakat illa kızıl olsun derseniz karadenizpet temiz gönderiyor. Bu tarz ürünlerden açık olarak alınca tedirgin oluyoruz haliyle ama karadenizpet aynı zamanda üretim de yapınca güvenimiz artıyor. Eğer bulamazsanız çok aramayın sarı daldarı da aynı etkiyi yapıyor. Önemli olan çok sık vermemek. Haftada 1 idealdir. Kış aylarında eğer sıcaklığın belirgin bir şekilde düştüğü bir yerdeyse kuşlar, haftada 2 verebilirsiniz.

Geri