Kızışmamış mı bu?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan xmonbebex
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xmonbebex

Yeni Üye
Dişi kuşum kızışmamış mı? Erkek çılgınca kur yapıyor. Yanaklarına uzanmaya çalışıyor, kafasını sallıyor, gagasına vuruyor, konuşuyor. Ama dişi gram ilgi göstermiyor. Ne zaman ki kafesleri ayırıyorum o zaman dişi ötüyor, erkeğin kafesine doğru yanaşıyor. Acaba eş mi tutmadılar da diğer kafese koyunca rahat hissedip ötüyor? Yoksa daha kızışmadı mı gerek duymuyor? İki kuşum da tüyde. Hatta erkek kuyruğunun yarısını falan düşürdü. Ama bu eş tutmaya engel değil sonuçta. Bi anlayamadım derdini.

IMG_20181006_215523.jpg

IMG_20181006_215634.jpg

IMG_20181006_215731.jpg

IMG_20181006_215749.jpg

Kizismis. Mama yapıyor musunuz?
Kafesin ortamı, kafes içi dizayn nasıl bunlar önemli. Ayrıca kuşları ne sıklıkla rahatsız ediyorsunuz?

Kizismis. Mama yapıyor musunuz?
Kafesin ortamı, kafes içi dizayn nasıl bunlar önemli. Ayrıca kuşları ne sıklıkla rahatsız ediyorsunuz?
Mama yapıyorum. Dişi dokunmuyor galiba erkek kuşum yiyor. Kafes öyle sessiz bi yerde değil. Ama şöyle onlarla ilgilenen sadece ben varım başka kimse rahatsız etmiyor. Ayrıca şuan çiftleşme beklemiyorum zaten erkek kuşum 5 aylık sayılır 6 da olabilir. Sadece dişi de bi sıkıntı var. Kafesinde fotoğrafını atıcam.

Geri