Kızışma

Atahan Lz.

Yeni Üye
Muhabbet kuşum kızışmış 4 aydır nasıl geçireceğim bilmiyorum.Eş alamıyorum malesef yem çıkarmasını istemiyorum.10 Aylık erkek neler yapabilirim.

Muhabbet kuşum kızışmış 4 aydır nasıl geçireceğim bilmiyorum.Eş alamıyorum malesef yem çıkarmasını istemiyorum.10 Aylık erkek neler yapabilirim.
banyo yapmasını sağlayabilirsiniz. Ya da arada elma verebilirsiniz.

10 aylık oldu sizce kendiliğinden geçermi elma banyo hepsini yapıyordum ara ara daha sık yapıcam.

Hastalık kapat diye korkuyorum bende ama alırım ileride herhalde 👍

Hocam ben kuşlara çok düşkünüm yani başka kuş alırsam ondan hastalık bulaşır vs düşünüyorum.Ama yakınımın kuşundan alabilirim ileride.Yemden kastım Yani kur yapması bu zararlı yani bunu önlemem lazım.

Hocam ben kuşlara çok düşkünüm yani başka kuş alırsam ondan hastalık bulaşır vs düşünüyorum.Ama yakınımın kuşundan alabilirim ileride.Yemden kastım Yani kur yapması bu zararlı yani bunu önlemem lazım.
Bir zararı yok. Hasta kuş belli olur zaten. Üretimhaneler ve evde üretim yapan insanlar kuşlarına alıcı arıyorlar her an. İçinizde şüphe olmadan alabilirsiniz.

Dediğim kurun zararı yok'mu ? Tamam anladım evet tanıdığım var 👍 🙂
Bir zararı olsa bugün bakabileceğimiz bir muhabbet kuşu bile kalmazdı. Hasta olan kuş zaten her şekilde bulaştırır hastalığını illa yem kusmak gerekli değil. Dediğim gibi herhangi bir üreticiden alabilirisiniz. Hayvan dükkanlarından alınmasını önermiyorum.

Geri