Kızışmışlar mı?

Barisaltnbsk

Yeni Üye
Merhabalar çift kuşlarım kızışma durumu nasıl sizce cere renginden teşekkürler..

Ve son olarak kuşlar biraz tüy döküyorlar dişi daha çok tüy döneminde olabilir tüy döneminde ise çiftleşme olur mu acaba

Ve son olarak kuşlar biraz tüy döküyorlar dişi daha çok tüy döneminde olabilir tüy döneminde ise çiftleşme olur mu acaba
olmaz çünkü bu dönemde çok stresli olurlar. Ureticide yumurtlamis olabilir ama eve gelince ortam değişikliği yem değişikliği herşeyi değiştirir. Kuş sesleri bile ciftlesmelerine fayda sağlıyor o yuzden ureticide kalabalik ortamda daha rahat yumurta aliniyor. Aralari nasil kaşıma yem kusma var mi.

olmaz çünkü bu dönemde çok stresli olurlar. Ureticide yumurtlamis olabilir ama eve gelince ortam değişikliği yem değişikliği herşeyi değiştirir. Kuş sesleri bile ciftlesmelerine fayda sağlıyor o yuzden ureticide kalabalik ortamda daha rahat yumurta aliniyor. Aralari nasil kaşıma yem kusma var mi.
Kaşıma ve yem kusma var erkek istekli kur yapıyor dişi kaçıyor

Tüy döneminde de hazırlıklar,çiftleşmeler olabilir.Hazır olunca tüyde olması cokta önemli değildir.Saglıklı kuşlarınız olsun inşALLAH.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birde kuşların durduğu sehbada yükseklikleri 1.20 cm ortalama boyumuzdan aşağıda stres yapar mı daha yukseğe alsam fark edebilir mi ?

Birde kuşların durduğu sehbada yükseklikleri 1.20 cm ortalama boyumuzdan aşağıda stres yapar mı daha yukseğe alsam fark edebilir mi ?
Yapar alısık kuslar olsa bile stres yapabilir.İnsan boyunun üstünde sakin bir yere asmalısınız..Şimdi şu sorulabilir üreticilerin kafesleri nerdeyse ayak boyunda üstüste.O kuslar topluluk olduğu icin ve ev ortamı gibi rahat siz edilmedikleri icin ürüyorlar.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar bi sorum daha var Aralık 27 de yumurtlamıştı kuşum önceki sahibinde bi daha ne zaman yumurtlar sizce fikir verirseniz sevinirim?...

Son düzenleme:
İyi geceler yeni baslik acmamak icin buraya yaziyor ve foto yukluyorum erkekte kur belirtileri fazlasiyla var fakat diside hareket yok kizginlik belirtisi olup olmadigini fotoya bakarak yorumlayacak arkadaslarin cevaplarini bekliyorum(yuvalik takili)
nWmWdn.jpg
nWvQPP.jpg

İyi geceler yeni baslik acmamak icin buraya yaziyor ve foto yukluyorum erkekte kur belirtileri fazlasiyla var fakat diside hareket yok kizginlik belirtisi olup olmadigini fotoya bakarak yorumlayacak arkadaslarin cevaplarini bekliyorum(yuvalik takili)

Erkek yetişkin değil sanırım? Yaşını biliyor musunuz? Ne kadardır sizde?

Geri