Kısa bir tanıtım videosu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan cengiz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Maşallah.kafesler.göründüğünden.daha.heybetli.ve.kullanılışlı.olmuş.

Maşallah ya hep imreniyorum böyle üretimhaneler görünce. Ah bi müsait yerim olsa.. :)

Maşallah hocam hayırlı üretimler olsun. Bir şey sormak istiyorum o yuvalıklar takılıyken kuşlar yumurtluyormu çünkü ben aynı kafeste olmaz diye biliyorum?

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanisli guzel temiz masallah yuvaliklarda buyuk kuslarda guzel gozum show jumbo erkegi aradi malesef goremedim iyi gunlerde kullanin bol yavrular alirsiniz insallah

Maşallah hocam hayırlı üretimler olsun. Bir şey sormak istiyorum o yuvalıklar takılıyken kuşlar yumurtluyormu çünkü ben aynı kafeste olmaz diye biliyorum?

Yumurtluyor tabiki. Küçük kafeslerde olmaz o dediğiniz. Risk çok var ama oturdumuda kafes üretimininden verimli.

Kullanisli guzel temiz masallah yuvaliklarda buyuk kuslarda guzel gozum show jumbo erkegi aradi malesef goremedim iyi gunlerde kullanin bol yavrular alirsiniz insallah
Ahmed bey jumbomu oraya koysam parçalarlar. Hepsi kızızmış durumda yuvaları takınca iyice mantaklaşrıkar:) jumbo evde

Yumurtluyor tabiki. Küçük kafeslerde olmaz o dediğiniz. Risk çok var ama oturdumuda kafes üretimininden verimli.
Peki kafes ölçüleriniz nelerdir yapmayı düşünüyorum da? ( 4 çiftim var şu anda )

Son düzenleme:
Maşallah cengiz usta yeni kafeslerin içi dolunca on numara olmuş kuşlarında maşallahı var bol bol yavrular dolar inş salma

Maşallah cengiz usta yeni kafeslerin içi dolunca on numara olmuş kuşlarında maşallahı var bol bol yavrular dolar inş salma
Teşekkürler Yusuf bey yuvaları takalı 2 gün oldu inş kazasız belasız oturturuz salmayı

Teşekkürler Yusuf bey yuvaları takalı 2 gün oldu inş kazasız belasız oturturuz salmayı
Usta bu dişiye kırık iri bir erkek lazım Mersin'i sen biliyon ben tarsusta bulamadım

IMG_1019.JPG

Geri