Köpüklü dışkı

Ceydailker

Paylaşımcı Üye
Mrb herkese ,
6-7 aylık dişi kuşumu başka şehire götürmem gerekti bi 7 gün birine emanet ettim döndüğümde baya dışkı birikmişti poposunda onu yıkadım ılık suya batırıp üşüttümü bilmiyorum dışkısı büyüktü ilk eve döndüğümde aspur verdim dışkıs normale döndü hamilemi diye şüphelendim ilk erkek kuşumda var belki ben yokken çiftleşmişlerdir diye. Bi süredirde halsiz sürekli uyuyor ama normaldede durgun kuştur çok hareketli değil

dün veterinere götürdüm hamile sanıp karnına baktı dışkı lekelerine baktı klimayamı koydun dedi yeşil lekeli dışkısı var salmonella olmuş dedi ağzına damlayla ultracorn verdi ve bana şırıngada baytril verdi ama derecesini bilmiyorum dün gece suyuna karıştırdım içmedi ağzını suluğa değdirdim ve bunun aynısını az önçe yaptım suyu içmiyo sadece ben gagasını suya batırdım. Tam o esnada dışkı yaptı ama üstünde köpükler vardı ama dışkı ishal değil normal şekilde ssadece biraz grimsi köpük gördüm acaba ilaç mı dokundu kuşa veya başka önerisi olan varmı benzer şey yaşayıp??

Kesmiyimmi ilacı sence recai? Korkuyorum ya:( damlalık eşime diyimde alsın.. çeyrek suluğa 1-2 damla koyup çalkalayıp içiriodum zorla biraz daha canlandı gibi

Kesmiyimmi ilacı sence recai? Korkuyorum ya:( damlalık eşime diyimde alsın.. çeyrek suluğa 1-2 damla koyup çalkalayıp içiriodum zorla biraz daha canlandı gibi
İlaca devam edin. Damlalıkla ver ilacı.

Geri