ishal

Sarışın kuş

Meraklı Üye
merhabalar tatil sürecinde kuşları bı tanıdığıma vermiştim fakat dişi olan kuşum ishal olmus erkek olan ise hafif yeşillik var sanki daha yeni olmaya başlamış gibi petshop bana geolife diye bı ilaç verdi bunu kullanmami söyledi bu gecirirmi baska bı öneriniz varmi

O ilaç değildir petshoplar ilaç satamaz. Kullanmanızı önermem kalitesizdir muhtemelen. Kuşlar sizden uzak başka bi evde olduğu için strese girmiş olabilir bi sğre gözlemleyin eper geçmezse buraya dışkı fotolarını atın öyle bakalım

birde kafes tellerini cok kemiriyor boyalarini yiyorlar sanirim ishal olan kuşum daha fazla yiyor onla alakali olabilirmi neden yiyor acaba nasil kesebilirim bunu

birde kafes tellerini cok kemiriyor boyalarini yiyorlar sanirim ishal olan kuşum daha fazla yiyor onla alakali olabilirmi neden yiyor acaba nasil kesebilirim bunu
Olanilir o tür boyalar zehirlenmelere yol açar bu yüzden boyasız kafes kullanmanız lazım bu mecburi.

1 günlük icin versem en azından denemek için sıkıntı olurmu
Verdiği şey muhtemelen ya düzenleyici ya vitamin bi işe yaramaz 1 gün verseniz bile etkisini göremezsiniz eğer düzenli vitamin probiyotik kullanmak istiyosanız ki gerekli zaten entrobac probiyotik , gerwit multivitamin ve tüy dönemleri için bt amin forte öneririm. Hem hastalıklardan korur dirençli yapar hem de kuş almasını gerekenleri alır

bitane vardı üretim kafesi cok çirkin durduğu icin attık baska varmıdır onerebileveginiz uygun fiyatli bir kafed

bitane vardı üretim kafesi cok çirkin durduğu icin attık baska varmıdır onerebileveginiz uygun fiyatli bir kafed
Görüntüsünden çok kuş önemli bence bütçeniz varsa bi pethopa gidip boyasız olsun diyip büyüklerinden alabilirsiniz ya da pirinç kafes de alabilirsiniz ben de üretim kafesi kullanıyorum ama bence o kadar kötü gözükmüyor hatta ekliyim fotoğraf

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-18-00-26-28-986_com.miui.gallery-min.jpg
    Screenshot_2022-07-18-00-26-28-986_com.miui.gallery-min.jpg
    482.2 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_2022-07-18-00-26-42-751_com.miui.gallery-min.jpg
    Screenshot_2022-07-18-00-26-42-751_com.miui.gallery-min.jpg
    396.4 KB · Görüntüleme: 11
direkt televizyonun altindaki sehpaya koyduğum icin sığması gerek baska yer yok petshoplarda cift kişilik olarak satilan kafeslerin yüksekliği kadsr olsa iyi olur bilmiyorum bu ne kadar yüksek ama genişliği önemli değil enide önemli değil bencede bu kafes kötü durmuyor

kafesin boyutuda budur yukarıda boşluk var azcik ama deymese daha iyi olur sizinki uygunmudur bu boyut için

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-18-00-50-06-70_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-07-18-00-50-06-70_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    573.9 KB · Görüntüleme: 8
Kafesiniz 2 kuş için baya küçük ve alçakta duruyor. En az benimki kadar olması gerek 45cmlik benim kafes sizinkinden büyük. Kuş kafesi tv nin yanında da olmamalı çok zararlı bence başka bi yer bulun ya da kafes askılığı da alabilirsiiz

2 senedir ayni yerdeler bı sıkıntı olmadi askılık alabilirim koymak icin yerim var eğer askılık alırsam ishal için boyadan olduğunu düşünüyorum kalamar kemiği bitmiş tekrsr taktım geldiğimden beri hiç oynamadılar boyayla kalamar kemiğinden yiyolar böyle devam ederse ishal kendiliğinden gecermi

2 senedir ayni yerdeler bı sıkıntı olmadi askılık alabilirim koymak icin yerim var eğer askılık alırsam ishal için boyadan olduğunu düşünüyorum kalamar kemiği bitmiş tekrsr taktım geldiğimden beri hiç oynamadılar boyayla kalamar kemiğinden yiyolar böyle devam ederse ishal kendiliğinden gecermi
Boya yediği sürece hayır hatta zehirlenip ölebilir bile kimyasal sonuçta 2 senedir sorun olmaması olmayacağı anlamına gelmez çok zararlı tv yanları

Geri